Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ti ismerkednétek egy, ezekkel a BELSŐ tulajdonságokkal rendelkező fickóval?

Figyelt kérdés

Célom természetesen az ismerkedés, ezt nem is rejtem véka alá; bár tudom, kevés az esély rá, de szívesen fogadok - egyelőre hátsó szándékoktól mentes, ismerkedés céljából - privát üzeneteket hölgyektől, lányoktól, csajoktól...


Szóval pár belső tulajdonság, érdeklődési kör, hobbi:

- tapasztaltnak, eszesnek tartom magam a tudományok legtöbb területén. Ez azt jelenti, hogy hozzá tudok szólni mind az irodalom, mind a matematika, mind a történelem témakörökhöz. Nem mondom azt, hogy iszonyat okos vagyok, de van némi rálátásom, és nem csak kukán ülök, ha valaki felhozza a százalékszámítást, az első világháborút, vagy Arany Jánost.

- kedvenc hobbijaim közé tartozik az írás, olvasás, nyelvtanulás, csillagászat. Igen, ez így elég snassz, kivéve talán a csillagászatot, de abban a közegben, ahol vagyok, csodabogárnak tekintenek rám. Az engem körülvevő férfiak beszélgetései kimerülnek a futball, tippmix, szex témakörökben. Lehet, én élek rossz helyen...?

- rajongok a goth stílusért, és mindenért, ami ebbe a témába tartozik. Szeretem a goth divatot, a középkori stílusjegyeket, az ezzel összekapcsolódó cosplay-t, a horrort, a dark dolgokat, szóval úgy mindent.

- az előbb említett dologhoz tartozik, hogy szeretek középkori, "arisztokrata" stílusban szólni emberekhez. [Mellette örömmel tölt el, mikor nem értenek, és bugyután néznek rám... :)] Egy példa, hogy érthető legyen: kollégám szólít, hogy "Kérdezni akarok valamit!", én meg "Járulj elém!". Neki fura az, ahogyan válaszoltam, nekem meg az, hogy látszik rajta, nem érti.

- többre tartom az állatokat, mint az embereket. Talán ez most negatívan hat, de jobban tudok szeretni egy kölyökkutyát, mint egy babát. A magyarázat egyszerű: egy ember bármikor lehet gonosz a másikkal, mindenféle indíték nélkül, egy állat viszont, ha jól bánsz vele, sosem lesz gonosz veled szemben.

- a pénz mindaddig érdekel, amíg a saját (vagy akár a párom) szükségleteit fedezni tudom vele. Gondolok itt arra, hogy ha közös igényünk egy nyaralás, vagy egy autó, akkor előteremtem a rávalót, de ami minden szempontból fölösleges, arra nem fogok sem költeni, sem pedig hajtani érte.

- alapjában véve csendesnek mondanak, mindaddig, amíg meg nem ismernek, vagy fel nem jön társaságban egy olyan téma, amit kedvelek. Akkor viszont be nem áll a szám... :)

- zeneileg mindenre nyitott vagyok, de mostanában inkább az orchestral stílus, ami magával ragadott.

- inkább otthonülő típus vagyok, semmint ez a "minden hétvégén menjünk valahova". Szeretek kimozdulni, ugyanakkor pihenni is, igazából a kettő körülbelül összhangban van egymással. Nyilván, ha lenne kivel, és hova, talán többet mozdulnék ki.


Talán ennyi. 28F


2019. máj. 19. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
A parkereses csupán a külsőségeken múlik ! Vagyis lehetnél te egy szent, tudós akármi ha mellé nem nézel ki jól akkor magad maradsz!
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Ha még a piacon lennék, akkor igen, ismerkednék ilyen sráccal. A goth dolgokat nem komázom, de az tkp mindegy.


30n

2019. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Fickó"...


Azt hittem ezt a szót utoljára a '80-as években a Bud Spencer&Terence Hill filmek béna fordításaiban használta valaki

2019. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ezek alapján kicsit fellengzősnek tűnsz, a "Járulj elém!" meg már csak hab a tortán.
2019. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nagyképű vagy és humortalan. Az ilyet messze kerülöm. Ami pedig a fejemben van, azt általános iskolában meg lehet szerezni.
2019. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?
2019. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

“ Eszesnek” tartod magad....El vagy telve magadtól,okoskodó vagy , és arogàns.Azt hiszed csodabogár vagy,különlegesnek tartod magad,különben ezt nem emelted volna ki, ès nem így jellemeznéd magad.Èn nem ismerkednék veled,ès nem csak azért mert utàlom a matematikát, hanem mert a gyerekekről alkotott érved is sántít.Sokszor nèmely àllatot én is többre tartok mint egy-két konkrét felnőtt embert,de egy kisbaba van olyan ártatlan,mint egy kölyök kutya és egy gyereket lehet jól nevelni, és egészsèges körülmények között jó ember vàlik belőle,szóval bár imádom az àllatokat,de ez egy szar szöveg volt.


Ez az àl-alisztokrata szöveg,meg egyenesen viszolyogtató,nagyon gàz.Főleg,hogy nem is ezt jelenti.A “ járulj elém” mitől arisztokratikus?Olyan mintha valakit kutyába sem vennèl.

Anyagi oldalról sem értelek.Ami minden szempontból felesleges arra nem költesz.Ennyi erővel minek nyaralsz?Teljesen relatív mi fölösleges és mi nem, a példádon keresztül.

A goth stílus okés,eltudom kèpzelni,hogy van aki megtalálja benne magát.De ez a cosplay dolog mindig is ilyen degeneràlt szerepjátékozásnak tűnt nekem,valahogy nem fér bele a látásmódomba.

2019. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

En goth vagyok, aranylag tajekozottnak es muveltnek tartom magamat es ez fontos szamomra a partnereimben is, de a bemutatkozasod alapjan messzire elkerulnelek.

Ez a fajta jopofizos humoroskodas nekem durva kriptonit.

2019. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szinte biztos, hogy nem rá van szükségem.
2019. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez is segít hova tennem a mai társadalom lélekvilágát. A partnerkeresést még inkább ellehetetleníti, ez igaz, de eddig a GYK weboldal azt sugallta, itt más érzelmi intelligenciával megáldott emberek válaszolnak.

Utolsó válaszoló, #8... Segítenél? A goth mindenkinek mást jelent. Ezért is választottam stílusomnak. Mesélnél, mit jelent személy szerint neked az, hogy "goth"?

2019. máj. 19. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!