Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkednétek meg vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednétek meg vele jobban/hívnátok el valahová?

Figyelt kérdés

Néha egy közösségben vagyok vele, párban is dolgoztunk már, de sajnos introvertált vagyok, ettől függetlenül nagyon bejön.

Sajna jó pár évvel idősebb.

Egyedi személyisége van, nem az a tucat lányos, nem is külsőleg fogott meg először, hanem maga a természete/személyisége.

Irányító típus, ahogy én is, de mintha élvezné, ha "ellenfelére talál", ahogy én is.

Talán élőben lenne legjobb, de nem nagyon vagyok vele kettesben, meg nem tudom mit tudnék mondani.

Ráírni is opció, de most ott letámadni, hogy "szombaton ráérsz ? Jó, mert én is." aztán kampec, ráadásul a társaságban is kellemetlenül venné ki magát.

Introvertáltból meg nehéz folyamat extrovertáltá varázsolni magad, de folyamatban van.



2019. ápr. 11. 20:40
 1/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Introvertáltként esélyed sincs senkinél. Muszáj változtatnod magadon. A feltűnési viszketegségben szenvedő extrovertált k#cs#gökért sokkal jobban odavannak a csajok.
2019. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Introvertáltként is lehet azért udvarolni... Persze ha mindent erre akarsz fogni, akkor ne csinálj semmit...
2019. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem erre fogom, de egy nagy befolyásoló tényező, hogy sajnos ilyen vagyok alapból. De ettől még merek lépni, csak nem szeretném kellemetlenül érezni magam abban a társaságban amiatt, mert hülyén próbálkozok.
2019. ápr. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!