Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden volt osztálytársnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden volt osztálytársnőmnek családja van, én meg a kutyának sem kellek. Hogyan legyek boldog egyedül?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az elmúlt 9 hónapban minden létező társkeresőre, leadtam az igényeimet is minden téren, mégis ez idő alatt összesen 6 randi jött össze, és egyiknek sem lett folytatása. Már legbelül feladtam, annyiszor beleéltem magam hogy ebből lesz valami, de mindig pofára esés következett, nem kellettem nekik, és belefáradtam. Irigylem azokat a nőket akiknek a szingi lét saját választás, és boldogok egyedül, szeretnék én is az lenni, ha már ez a sorsom. De nem megy, még nem találtam olyam célt az életben, amiért érdemes lenne élnem magányosan is, ami motiválna a mindennapokban. A lányokba amúgy is azt nevelik bele, hogy egyszer esküvőjük lesz, és anyák lesznek, én is ebben hittem, de mostmár kezdek beletörődni hogy nekem ez nem fog összejönni. Ha vannak itt hasonló helyzetben lévő nők, ti hogy élitek ezt meg? Boldogok vagytok ennek ellenére?
2019. máj. 21. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mennyi idős vagy? Én 31 évesen találtam meg azt a férfit, akivel úgy érzem, hogy életem végéig szeretni tudom és felnézek rá. Addig csak csalódás ért, már depressziós lettem :(
2019. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha a kutyának sem kellesz, vegyél macskát.
2019. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, nemsokára 28 :(
2019. máj. 21. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, nekem az segített, hogy elengedtem a kérdést, nem görcsöltem tovább rajta. Aztán betoppant a semmiből az életembe a férjem.


Szóval nyugalom, te is meg fogod találni a foltod.

2019. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Esküszöm,mintha én írtam volna a kérdést. 31 vagyok, augusztus óta élem át ugyanezt. Már-már szinte görcsösen próbálgattam a társkereső appokat. Volt sok egyezőség,beszélgetés,annál kevesebb randi. De sajnos rájöttem,hogy mindegyikük csak testi dolgot akart. Jelenleg 3 hete ismerkedem egy tökéletesnek hitt férfival,aki az elmúlt 2 hétben azt adta,amire vágynék. Aztán 1 hete alig keres,alig találkozunk. Gondolom azért,mert még nem hagytam magam... Nem akarom elfogadni ezt a szingli életet. Tudnék mesélni netes,kiábrándító dolgokat
2019. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És mit gondolsz, mi az oka annak, hogy még mindig egyedül vagy?
2019. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem társkeresőn kell ismerkedni, ennyit fűznék hozzá. Nem saját tapasztalat, mert nekem ott is ment, de az egy olyan világ, h ha nem érted, nem fogsz találni senkit, csak a csalódást. Én pl. rejtetten voltam fent és simán levadásztam úgy mond a nekem megfelelőt (magyarul, ráírtam). Így, elkerültem a sok szia, teccő (képem sem volt fent...akkor mi van??!) mindenkire ráugró egyedeket.

Ez is lehet követendő, ne félj kimutatni a szimpátiád, és te válassz! De, ne konkrét szia, van kedved beszélgetnivel indíts. Bár, az is jó. A férfiak egyenes jellemek, akár így is indíthatsz. Vedd kezedbe az irányítást, és olyanokat válassz (te!!!), akiknél tetszenek és akiknél érzed, h kialakulhatna egy kölcsönös szimpátia, barátság, párkapcsolat.

Amikor pedig vki maga dönti el, h keres, vagy nem, akkor pedig megéled azt, h igenis te döntesz, így a látszólagos szingli lét is elviselhető, hisz a saját választásod, h meddig leszel az... nagyjából. A másik jótanácsom pedig, a türelem. Saját magad és leendő társad jelentkezéséig. Ha beleraksz mindent, h megtaláld, akkor nincs mit szégyelned, a szerencse itt egy elég erős motívum, amit meg nem lehet befolyásolni. Szóval, türelem, az meg ugye rózsát terem. :)

Good luck! :)

2019. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj meg mindig jobb mint ha egy rossz kapcsolatba lennel..

En meg csak 23 vagyok de volt olyan rossz kapcsolatom hogy inkabb vagyok egyedul mint megegyszer azt atelni..

Persze varom enis az igazit de turelmes vagyok..

2019. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,vannak napok amikor nagyon elkeseredek.

Ennyire unalmas vagy csúnya lennék...?

Még a nálam szürkébb emberek is megtalálják a boldogságot.

Igyekszem motiválni magam, csak elég nehéz.

2019. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne , h nem a kuldoddel van a gond! Barátnőm nagyon csinos , okos , szep 31 éves es nem jon össze neki komoly kapcsolat! En azt mondom , h mindenkinek meg van valahol a társa , csak ki varni! Ne addd feeel!
2019. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!