Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen lányoknak nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányoknak nem zavarja hogy alacsonyabb a pasi vagy inkább egyedül marad szerintetek?

Figyelt kérdés
Láttam ma egy lányt a buszon alig fért be egyszerűen hihetetlen magas volt legalább 210 centi volt. Szerintem egy ilyen nő nem fog találni magasabb férfit az ilyen ők belemennek ebbe hogy alacsonyabb legyen a férfi?
2019. máj. 12. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők akiket nem zavar. De egy ilyen magas nő kénytelen beletörődni abba hogy alacsonyabb barátja lesz. Vagy senki.


De szerintem sok férfinak nem tetszenek a magas nők.

Én 190 cm vagyok de nekem inkább az alacsonyabb lányok tetszenek. Olyan 160-170 cm körül

2019. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem szóltál neki, hogy jelentkezzen a Guiness Rekordok Könyvénél? Ott ugyanis "csak" 206 cm a világ legmagasabb nője.
2019. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nőként úgy tűnik, hogy a kirívóan magas lányokat kevésbé zavarja, ha alacsonyabb a fiúja. Vagy mert beletörődtek, hogy nem lesz náluk magasabb, vagy mert nem érdekli őket, ezt nem tudom. Van egy 180 centis kolléganőm, neki mindig alacsonyabb baratai vannak, és nem tűnik úgy, hogy zavarná. Rengeteg alacsony sracot is ismerek, akinek meg magasabb barátnője van, pedig ők átlagos magasságú lányok, találnának náluk magasabb barátot.
2019. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannam olyan nők akik nem centikben mérik az embereket.
2019. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!