Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, egy átlagos nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy átlagos nőnek miben kell különlegesnek lennie, hogy megfogjon titeket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha különleges valamiben akkor nem átlagos...

De úgy egészében legyen az sok téren. Legyen teljesen más, mint az átlag, csomó dologban legyen különleges és jobb mint a többség mert ha ez nincs meg nem érdekel.

25/F

2019. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
A szeme, a lábfeje.
2019. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok, a válasz miatt jöttem, de az 1es egyedül fog meghalni:Dddd
2019. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerűen csak legyen elérhető. Mozduljon ki néha, ha megszólítják ne rázza le a férfiakat azonnal (mármint azokat akik szimpatikusak neki is)


A személyisége legyen kellemes, megnyerő.

2019. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tegyen boldoggá mindkettőnk
2019. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

1. vagyok.

6 éve kapcsolatban. Pont olyan amit leírtam, semmilyen mintába nem illik bele, nem találkoztam még hozzá csak hasonló emberrel se. Ennél nem adnám lejjebb. Akinek elég az, hogy nem bányarém vagy kedves ember a párja szíve joga. De szerintem ennél legyenek nagyobb elvárások. Az ilyen emberek szokták 1-2 év alatt megunni a másikat mert összejöttek olyan nővel aki semmit nem tud felmutatni.

2019. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom van-e ilyen instant recept. Nekem semmi bajom nincs azzal, ha egy nő átlagos, sőt. Nem örülök, ha kirívó, vagy tolakodó. Kb ugyanúgy taszít, mintha nagyon csúnya lenne.


Volt olyan nőismerősöm (csinos, elegáns), aki mindenben azt kereste, hogy alárendelt legyen, és a másiknak kedvezzen. Nagyon kedves lány, rendkívül kellemes személy. Tetszett, hogy akar a másik kedvében járni, kedveskedni, figyelmes, gondoskodó. Ő túlzásba vitte. Nem tudtam hogy ő ki... Legyen véleménye, legyen önálló akarata, fogalmazza meg, érveljen... beszélgessünk, vagy akár vitázzunk! Érezzem, hogy ő önálló személy, de engem is hagy kibontakozni, viszont önmagát sem alázza meg miattam.


Sok ilyen helyzet van, hosszan tudnám írni mikor mi tetszik, vagy mi nem annyira. De úgy alapvetően abban kellene különlegesnek lennie, hogy tudom-e mint személyt szeretni. Ehhez viszont beszélgetni kell, időt tölteni, sétálni, stb. Ha az első alkalmakkor már akarunk tovább találkozni, mert szeretünk egymással lenni, megnyugszunk egymás mellett, meg tududnk egyezni, az már szerintem jó alaphelyzet. Ehhez nem kell a nőnek érdekesnek, vagy izgalmasnak lenni, mert nem azt várom tőle, hogy szórakoztasson. Alapból élményeket együtt szereznénk majd úgyis. Inkább legyen meg az az "egy rugóra jár az agyunk" érzés, meg hogy nem megfeleni kell egymás mellett, hanem megnyugvás egymás társasága.

2019. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha már valami tetszik benne, nem átlagos. Lehet ez a tekintete, mosolya, mimikája, valamilyen egyedisége pl. mosolygödröcskék, nevetőráncok stb. A személyisége fogjon meg. Tetszik a kedves, gyengéd, humoros, gondoskodó, intelligens, érzelmes, gyakorlatias, aktív, játékos attitűd. 31F
2019. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

NEm kell hogy kulonlges legyen.


Legyen mosolygós és kedves.Egy nehéz nap után örömet szeretnék látni a pár arcán.,amiért egész nap a vállamon cipletem a közös életunk terhei.Munka,anygi biztonság,gyerekek,sport stb..


Légy muvelt,képezd magad és mosolyogj.

2019. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Például írjon vissza ha ráírok... :D


Amúgy semmi különös, vékony legyen, esetleg ha szeret piszkálódni akkor az hatalmas plusz pont. : )

2019. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!