Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai pasik elvarasa egy Ariana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai pasik elvarasa egy Ariana Grande tipusu lany?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja hogy mennyire gyonyoru Ariana(aki nem ismerne: [link] )


Aki fele ennyire jo csaj sincs annak manapsag eselye sincs jokepu pasit talalni??


2019. máj. 26. 18:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert valakit a média piedesztára emel, sőt fel az egekig...és a sok sok csőlátású embert meggyőzi, hogy úúú ő a tökéletes leggyönyörűbb lány a földön....


Attól még k**úrvára nem ő az. És bármilyen fura , nem mindenkinek tetszik.

2019. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

Nekem pl egyáltalán nem elvárás. Lényegében én a nőknel az alsó 20-30%-át kivéve bárkivel összejönnék, 20-45 kor között.

Ennek ellenére még sosem volt kapcsolatom és sikertelen vagyok a nők terén, holott nem vagyok egy ork és 180 cm szálkás izomzatú vagyok...


Inkább a nők azok akik válogatnak. Egy átlagos nő is az alfahímekre hajt.

Nem kötelező ezt nekem elhinni, de a statisztikák azért eléggé árulkodóak:

„the bottom 80% of men (in terms of attractiveness) are competing for the bottom 22% of women and the top 78% of women are competing for the top 20% of men.”

[link]

2019. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%
Úgy bírom, hogy bármilyen jó nőt kiraksz ide, megy a leszólás. “Ez? Max a fogatlan Józsinak kéne” Közben itt a sok lúzer hozzá se merne szólni ilyen nőhöz. Kislányos? Igen, és nagyon sok pasinak bejön az ilyen testalkat. Nekem is hasonló és bomlanak utánam. Ettől még a teltebb, homokóra alakú nők között is jócskán akad szép. Vannak pasik, akiknek a pici, törékeny alkatú nők tetszenek, másoknak az “asszonyosabb”, testesebb nők. Ettől még megállapíthatjuk, hogy Ariana igenis is jó nő kategória.
2019. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
74%

13 szó nem volt a testalkatáról.


Olyan az arca, mint egy majmocska.


[link]

[link]


Az alakja jó, de sokkal szebb arcú lányok vannak jó alakkal.

2019. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

Na, egyik képet se vitte be.

Még egyszer:

[link]


[link]


És ez már a maximum, amit a sok sminkes, fodrász, stylist meg a photoshop ki tud hozni belőle.

Nem cserélnék arcot vele.

2019. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
#14 ja, csak én arról beszélek, hogy olyan pasik kritizálják, akiket valószínűleg bottal sem piszkál senki. Aztán jönnek a dumával, hogy “a nőknek hatalmasak az igényeik”. Még jó, hogy a férfiaknak nem, épp csak annyi, hogy legyen tökéletes arca és teste?😂
2019. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

"Úgy bírom, hogy bármilyen jó nőt kiraksz ide, megy a leszólás."


Figyelj hogy kinek milyen az ízlése az az ő dolga.

Pl én őt személyesen ismerem. ( Nem izgat hogy ki hiszi el vagy sem.) [link]


Személy szerint nekem mégse kéne.

Meglepő mi ?

2019. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
48%
#17 lehet, hogy nem kéne, de ettől még ő egy jó nő. Érted? Tehát pl attól, hogy nekem nem kéne Zac Efron, mert nem az esetem, attól még elismerem, hogy jó pasi, nagyon is. Ahhoz meg aztán végképp nem lenne pofám, hogy mást kritizáljak, mikor én sem vagyok tökéletes.
2019. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ugyan, dehogy. Nekem a szürke kisegérnek titulált könyvmoly vagy szomszéd lány típus jön be. Csak semmi feltűnés!

Amúgy a probléma általában nem velünk, férfiakkal van. Az a helyzet, hogy akikről írtam, ők is általában a coolmájer topcsávókkal állnak csak le.

2019. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem tetszik!

22f

jó persze megdugnám, de barátnőnek nem kéne.

2019. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!