Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai pasik elvarasa egy Ariana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai pasik elvarasa egy Ariana Grande tipusu lany?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja hogy mennyire gyonyoru Ariana(aki nem ismerne: [link] )


Aki fele ennyire jo csaj sincs annak manapsag eselye sincs jokepu pasit talalni??


2019. máj. 26. 18:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nekem mindegy, hogy van e barátnő vagy nincs, így csak az Ariana Grande szépségű lánnyal jönnék össze.
2019. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
23%

Nekem még smink nélkül is bejön :)


https://www.youtube.com/watch?v=UY7djSZ7SZQ


"Aki fele ennyire jo csaj sincs annak manapsag eselye sincs jokepu pasit talalni??"


Nem minden a külsőség! Bár ha neked elég, ha csak jóképű a pasi, akkor... :)

2019. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
A smink nélküli képeken is van smink, néhol még műszempilla is :D :D :D
2019. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%
Hát én bottal se piszkálnám meg.
2019. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%
Ariana Grande egyáltalán nem gyönyörű. Testre rendben van, az arca viszont förtelem. A szép arc nekem nagyon fontos. Fontosabb, mint a jó test. Ő kuka.
2019. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem egy szépség,ha nem lenne photoshop+smink,az utcán megijednék tőle.
2019. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
67%
23: Jogos, akkor fogalmazzunk úgy, hogy kulturáltan van rajta :D
2019. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyebként nem szép, csak jól,van kisminkelve. Mellesleg a képen látszik hogy jó sok van rajta.

Nem mindkm hogy csúnya, mert nyilvan nem nem, meg atlagosnak se, szóval dekoratív meg csinos de szerintem arcra nem akkora durranas.

2019. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Azért egyszer feldugnám az endoszkópomat az ánuszába. :D
2019. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
88%

az elvárás nálam inkább egy tisztességes nő aki nem adja el a testét egy kis pénzért meg hírnévért... mert ezt csinálják ezek....


de ettől eltekintve sosem tetszett egyszerűen nem a tipusom meg szerintem egy nagyon felszines liba lehet... láttam egy két kommentjét amikor azzal a nagyon híres elismert nővel veszekedett mert szerinte is el adják a testűket...

2019. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!