Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, mit gondoltok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondoltok ismerkedéskor egy börtönviselt férfiről?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Miért volt bent?
2019. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

#1


"F**z volt az ügyvédem!" :D

2019. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván érdekel mi miatt csukták le (vannak olyan dolgok, amik kizáróak).
2019. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem érdekel ilyen ember.
2019. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Ilyennel nem ismerkedem. Ha később tudom meg akkor pedig lapát.
2019. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy miért volt bent. Tudom, hogy milyen a magyar jogrendszer, csomó tisztességes embert leültetnek. Romákkal szembeni nem egyértelműen bizonyítható önvédelem például tipikusan ilyen, mert "védeni kell az etnikumokat". 3 ismerősömnek volt hasonló miatt rendőrségi ügye, szerencsére senki nem ült miatta.

De én mindig azt nézem, hogy most milyen és hogyan viselkedik. Kicsit se érdekel, hogy 10 évvel ezelőtt csinált valami butaságot ha már köze nincs ahhoz aki akkor volt. Illetve én teljes mértékben hiszek abban, hogy sokszor azt kell tenni ami helyes, és nem azt amit a törvény mond.

De persze vannak egyértelműen kizáró bűncselekmények, amikre úgy gondolom, hogy nincsen mentség és ezer másik, törvényes lehetősége lett volna a bűnözés helyett.

2019. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Az itteni válaszoktól függetlenül valahogy mégis azt szoktam észrevenni, hogy a tipikus börtöntöltelék rosszfiúknak nem szoktak vsajozási problémáik lenni, ellenben az angyalka jófiúkák viszont nem egyszer p*nci nélkül maradnak...
2019. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
"az angyalka jófiúkák" Aham, ja, akik a legnagyobb nőgyűlölők, mint kiderül..nekem ne meséld már be, hogy a környezetedben az összes (tényleg) normális férfi barátnő, feleség nélkül marad.
2019. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarul nez ki, akkor igen.
2019. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Miért van az hogy az "angyalka jófiúkák" 10-ből 9szer p..nciként jellemzik a nőket? Ha van egy kis igazság a földön, haljon is meg egyedül az ilyen...


Egyébként ez a börtönkérdés inkább társadalmi réteg függő,szerintem. Egy alsóbb társadalmi osztályban lévő nő nagyobb eséllyel jön össze egy bűnözővel, mint egy középosztálybeli; egy középosztálybeli ódzkodik az ilyenektől, de ha az illető mondjuk kényszerből cselekedett rosszat, akkor jóval elnézőbbek; a felsőbb körökben viszont teljesen kizárt, hogy össze jöjjenek egy büntetett előéletűvel.

2019. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!