Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró nektek ismerkedéskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró nektek ismerkedéskor, ha egy nő hízókúrázik és szándékosan teltebb akar lenni?

Figyelt kérdés
Nem akarok elhízni, vagy kövér lenni, de figyelek arra, hogy felszedjek pár kilót és kifejezetten teltebb szeretnék lenni. Baj ez? Érdemes erről beszélni ismerkedéskor?

2019. febr. 12. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kevés emberre, de tényleg ráfér a hízókúra, főleg akik vasággyal együtt 40 kilósak. Bár a megoldás mindig az egészséges életmód, ha kell ki kell vizsgáltatni a pajzsmirigy működését. Túlműködés esetén gyakori, hogy valaki nem tud hízni.
2019. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony a nő, de a cél nem a kövérség, valamint ha nekem is megfelel a cél, akkor semmi gond. A pár kiló nem szokott zavarni, ha egyébként elfér.
2019. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy és hány kiló?

Beszélhetsz róla, nincs benne semmi elítélendő.

2019. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Érdemes beszélni minden tervezett változásról.
2019. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is ugyanezt csinálom fiúként. Voltam anno az a "55 vasággyal" típus. Éveken át kínlódtam, hogy sikerüljön felszedni legalább pár kilót... Most már 85-nél járok, és végre emberformám van, nem pedig botsáska.
2019. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hízókúrázom. És én sem azért, mert kövér akarok lenni, hanem azért, mert saját magam is tudom, hogy bőven elférne rajtam plusz 7-8kg amivel jobban néznék ki. Ismerkedéskor szerintem egy ilyen nem lehet kizáró ok
2019. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nektek hogy sikerül egyszer csak hízni, ha addig nem ment? Én hiába eszek többet, meg edzek, nem jön rám semmi.
2019. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 peca1000 ***** válasza:

Dehogy baj ez!


Én is azon vagyok, bár túl jól sikerült, és nehezen megy le :D

2019. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te tudod, hogy milyen testben éreznéd igazán jól önmagad.


De szerintem érdemes lehet erről beszélni ismerkedéskor..

Tudom nem minden a külső, de azért valljuk be igen is számít.

2019. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kizáró ok? Ha úgy jobban érzed magad csináld, amíg nincs tokád addig nem zavaró.
2019. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!