Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy huszonéves csajok semmit sem akarnak elérni az életben? Csak tengődik a nyomorban napról-napra. Ez miért jó?

Figyelt kérdés

Én amolyan elszánt típus vagyok, nem mondanám magam munkamániásnak, de van egy jól menő vállalkozásom, azon kívül általában benne vagyok a normális szórakozásban (túra, nyaralás, utazás), de nem vagyok az a buliban hányós típus.


Próbáltam ismerkedni lányokkal, elég kiábrándító volt, hogy hol tartanak az életben, és abszolút nincsenek jövőbeli terveik, abszolút nem foglalkoznak semmivel, konkrétan:

1. lány, dohányboltban eladó, voltam a boltnál, a napja azzal telik, hogy a bolt előtt lúzer pasikkal cigizik (lúzer pasi alatt azt értem, hogy valami tuningoltnak mondott ronccsal jár, munkanélküli, max. pizzafutár).

2. lány, munkanélküli, állást keres 8 hónapja, az anyjával él egy egy szobás garzonlakásban egy putriban.

3. lány, fodrász, nála igazából az akasztott ki, hogy 20 percenként cigizik (és az egész családja, a 12 éves húga is).

4. lány, kórházban ápolónő, és egész nap a telefonja képernyőjét bámulja (szülőknél, egy 6 m2-es szobában él, nem mozdul ki a lakásból).



Ha bármelyikkel összejöttem volna, tudom, ha nem dolgozna, akkor se lennének pénzügyi gondjaink, de valahogy mégsem akarna kimászni a nyomorból, és számomra morbid lenne valami putriban élni egy láncdohányos csajjal, koszban, büdösben, ápolatlanul, és nevelni max 1 gyereket, akivel abban a környezetben csak a probléma lenne.


Miért nem tudnak megváltozni, és összeszedni magukat, normálisan élni?

28/F


2019. máj. 27. 19:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Mi a bánat közöd van hozzá, hogy más miként éli az életét, amíg nem tesz rosszat?
2019. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Mert ambíciótlan férfi szerinted nem létezik?

Menj el a közgázra, fogsz majd karrierista lányokat látni bőven, ha ez hiányzik az életedből.

2019. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Mit foglalkozol velük, ha neked úgysem felelnek meg?! Ha nekik így jó, hát éljenek így. Mindneki úgy cseszi el a saját életét, ahogy akarja.
2019. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet elérni semmi az életben.
2019. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem velük kell ismerkedni.
2019. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

A cigizésnek mi köze az ambíciókhoz? Én magam sem szeretem a cigiseket, de ettől még lehetnek 'elszántak'. A fodrászat elég jó üzlet tud lenni. Az én fodrászom pl 5 ezret kér egy sima hajvágásért. Van ahol többet is elkérnek mert extra hosszú hajam van, és akkor még semmit nem is csináltak vele, csak kis igazítás... Ez azért nem olyan rossz. Az áplónők munkája meg igen nehéz és kereslet is van rájuk. Igaz, hogy itthon nem fizetik meg olyan jól, de a hiány akkor is nagy. Külfdölön meg akár még jól is lehet keresni vele.

Amúgy meg lehet ambíciózus vagy, de az arcodból visszavehetnél. Minden munkának van értéke. Ha mindenki vállalkozó meg ügyvéd meg orvos meg mérnök lenne akkor a boltban ki szolgálna ki téged amikor a nagy fizetésed mész elkölteni meg a szemetet az utcáról ki szedné fel? Sajnos nem mindenkinek van tehetsége bizonyos munkákhoz, de ettől még nem kell lenézni.

2019. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
59%
Egymagad, segítség nélkül építetted fel a vállalkozást vagy apuci, anyuci pénzén?
2019. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Lányok közt is akad bőven normális és pasik közt is van ilyen, sőt még rosszabb is. Tehát nem kell általánosítani, hogy a "huszonéves csajok".
2019. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
12%
Elvárásuk csak a nőknek lehet.Valamelyik nap bementem egy gyorsétterembe,volt ott 3 normálisan kinéző srác.Egymásnak panaszkodtak,hogy sok nő szó szerint a szarban él,semmit nem csinálnak,csak várják a herceget aki bevezeti őket a normális emberi életbe.Csak várnak.
2019. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező, nézz utána a tanult tehetetlenség és a kudarckerülés vs sikerkeresés nevű pszichológiai kifejezéseknek.

"Miért nem tudnak megváltozni, és összeszedni magukat, normálisan élni?" Ha vki nem a te szabálykönyved/kulturális mémjeid/értékrended szerint él, akkor az a személy "nem normális"? Válaszodat indokold meg!

2019. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!