Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz ki a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki a legtöbb lány képeken sokkal jobban, mint élőben? Valamint hogy csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A kérdésemet 2 dolog ihlette:

1. Megismertem több átlagos lányt ilyen-olyan társaságokban, és mikor felvettem őket facebookon ledöbbentett, milyen jó képeik vannak. Itt most arra gondolok hogy valóságban 5/10 a csaj, és facebookon 9/10-es.

2. Tinderen rengeteg nagyon szép lány van, és ezt mindig is furcsállottam, mert az utcán nem látok ilyeneket, akikről az előbb szó volt élőben Tinderen rondának számítanának, de a facebook profiljuk alapján pont hogy nem!

Mi ebben a trükk, hogy csinálják?

Nem hinném hogy csak smink, azért azt szerintem már le tudom szűrni.

Egyrészt azért érdekel, hogy online kép alapján jobban következtethessek a valódira, másrészt hogy én is felturbózhassam a képeimet.

/F



2019. máj. 28. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Pedig smink, filter, beallas, póz. Én is tudok ilyeneket produkálni magamról, mert tudom melyik szög az előnyös.
2019. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lilla64 ***** válasza:
93%
Egy kis smink,előnyös póz és nagyon jó képeket lehet csinálni.
2019. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

A lányok mind angyalkák. Egyedül a szemét pasik módszere a hazudozás és csalás!

Szóval kedves kérdező, nana! Eszedbe ne jusson a szebbik nemről bármi negatívumot feltételezni! :)

2019. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki tudja melyik szög az előnyös neki. basszus te meg nem lattad az ilyen instagram vs real life cikkeket?:D


[link]


[link]


és amúgy meg már kb ELVÁRÁS, hogy pózolj, beállj, a legjobbat mutasd, mert mindenki ezt csinálja, és ha kiraksz egy nem előnyös fotót, azt hiszik kb bűn ronda vagy a valóságban.... és a férfiak komolyan elhiszik, hogy ez a standard, ez a valóság.

2019. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem a beállás és a fotózási szög nagyon sokat tud dobni a fotón. Ezen kívül olyan fotószerkesztők vannak, hogy itt-ott egy kis módosítással szinte tökéletessé válhatsz.
2019. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
photoshop
2019. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem plul baromira meglátszik a hangulatom az arcomon. Ha brutál boldog és kiengyensúlyozott vagyok semmi filter nem kell. De ha borusan vagyok az nagyon elrontítja az őszhatást. Ráadásul ferdes az orrom picit így arra is rájöttem mi az elönyős bizonyos fényekhez. Filtert nem szeretem max az olyat ahol az egész kép szín stílúsa más lesz. 25N mondhatni mindig máshogy nézek ki mert ennyire meglátszik rajtam a hangulatom.
2019. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Szög, póz, fények.
2019. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Az öromlányokkal szoktam így járni de egy idő múlva rá áll a szemed :)
2019. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszenek az eredeti képek, így mindegyik lányban van valami kis karakteres "hiba". :)
2019. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!