Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak majd az egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak majd az egyetemi évnyitó buliban?

Figyelt kérdés

Kezdődik az egyetem hamarosan, és természetesen a nyitóbuli elmaradhatatlan. Rengetegen lesznek, és már szabályosan rettegek tőle előre. Minden haverom ott lesz, így nekem is muszáj mennem ha nem akarok egyedül kustorogni otthon (a koliban).

A havernak van barátnője, úgyhogy ő jól fogja magát érezni, velem ellenben. Fogalmam sincs, hogy mihez kezdek ott magammal. Üljek egy helyben és iszogassak valamit? Mindenki bulizik, csajozik, de én ezeket tudom csinálni. Csak akkor meg megmondják, (főleg a csajok) hogy ez a lúzer egyedül ül többnyire, akkor minek jött el?!

Két éven keresztül megúsztam, de most nem valószínű, hogy megfogom megint.



2018. szept. 6. 21:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*de én ezeket nem tudom csinálni...
2018. szept. 6. 22:00
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Elmenjek veled és bebaszunk rendesen?
2018. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de még egy sört sem tudok meginni szinte annyira nem szeretem a piát.
2018. szept. 6. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor szívjunk el egy cigit vagy valami.
2018. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam az sem pálya, nem cigizek.
2018. szept. 6. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sütizzünk.
2018. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal rubik kockát, én nő létemre elég jól el tudom ütni az időt vele.
2018. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne menj oda. Miért ne lehetnél egyedül otthon? Hajlamos vagy magadra gyújtani a házat, vagy mi a baj?
2018. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak unatkoznék, így meg tudnék nézelődni. Csak az a baj, hogy lát más is.
2018. szept. 6. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ez baromság. Ha nem vagy bulizós típus, minimálisan sem iszol alkoholt, nem szeretsz bulizni..akkor minek mész oda??

Unatkozas.. egyetemista letedre nem talalod fel magad? Hat ne mar basszus. Ha nem szereted, ne menj oda. Magaddal cseszel ki.

2018. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!