Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeret ennyi nő sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret ennyi nő sikertelenséget hazudni? És mi ez a kettős mérce a sikertelenséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az már megszokottnak számít, hogy a férfiak naponta írnak ki kérdést, hogy nem megy nekik az ismerkedés, szüzek, nem találnak kapcsolatot. Ilyenkor rendszeresen odaírják páran, hogy ők lúzerek, nem tesznek semmit az ismerkedésért és hasonlók.


Ha épp másfele megy a téma, elég sokszor jönnek nőktől is olyan válaszok, hogy náluk még soha, senki sem próbálkozott, ők nem kellettek senkinek. Ma is volt egy olyan válaszoló, aki leírta, hogy buliban senki sem ment oda hozzá, csak a szebb barátnőjéhez. Eközben általában még a rondább lányoktól is azt hallani, hogy bulin próbálkoznak náluk. Ezeknél az állítólagosan "sikertelen" lányoknál valamiért senki sem írja, hogy lúzerek.


Bónuszként, a környezetemben is van pár olyan lány, aki állításuk szerint nem kell senkinek. Ez szép és jó, de mivel egy környezet vagyunk, mindnél tudom, hogy de, próbálkoztak náluk pasik. Átlagos és teljesen normális pasik is.

Ezeknek a nőknek miért jó azt hazudni, hogy nem kellenek senkinek? Ezen az oldalon is egy csomó kérdésnél miért ír pár nő ilyen kamu válaszokat? (Volt olyan, aki rám írt, beszélgettünk és kiderült, hogy amíg a válaszában azt írta, hogy nem kellett még soha senkinek, volt már több pasija. És mindet ő dobta.)


2019. máj. 28. 23:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
77%
Igen, és majd te fogod eldönteni, hogy hazudik minden nő, hogy nem talál megfelelő partnert. Szánolom.
2019. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
26%
Mert így várnak segítséget, valójában sokkal jóképűbb pasit szeretnének maguknak. Mert csak a rondák probálkoztak be náluk. (De őnekik olyan kell mint a Gyetván Csaba)
2019. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
32%

Nekik legalább volt valakijük, nem pedig a nagy semmi, még ha ezt is hazudják egyesek. Ez a kettős mérce egyébként k...szottul böki az én csőrömet is. Miféle dolog ez?! Minket lehordanak mindenféle "lúzernak", közben meg mégis nekünk kell elszenvedni a kezdeményezés verejtékesen ólomnehéz terhét.

Az, hogy "senki" nem ment oda, az marhára nem ugyanaz, mint az, hogy "nem a megfelelő" srác ment oda. Meg egyébként is, senki sem tiltotta meg a Hamupipőke kisasszonyoknak, hogy ők maguk kezdeményezzenek. Majd ha a Brad és a Ryan kinézetű férfiaktól megkapják a 25. elutasítást is, akkor talán elgondolkoznak, hogy nem is lehet olyan jó férfinak lenni.

2019. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

#1: Ha sorban bebuktak ezen a szövegen a környezetemben lévő nők és azok, akikkel itt beszélgettem, akkor mégis mit mondjak? Hogy pont mindenki kivétel? Az a szánalom, hogy ennyire elvakultan állsz bármilyen ilyen jellegű kérdéshez és naponta látni a válaszaid, amik mindig egyszerű támadásokból állnak. Sosem próbálsz ténylegesen reagálni, csak beszólsz párat 1-2 dologra, ignorálod a kérdés egy részét és a neked szánt válaszok egy részét. Ezt gondolom nem érzed szánalmasnak, mert ehhez már gondolkozni is kéne, nem csak vagdalkozni.


#2: Ebben lehet valami. Ezek a lányok tényleg mindig áldozat szerepet próbáltak felvenni és az igényeik is eléggé irreálisak voltak. Köszönöm a válaszod!


#3: Megértem, hogy mire gondolsz. Nekem is vannak olyan srác ismerőseim, akiknek egyszerűen nem jön össze egy barátnő sem. Elég fura a helyzet, amikor társaságban mondjuk ez szóba kerül és ezek a "senkinek sem kellek lányok", akiknek volt pasijuk, előadják, hogy ugyanilyen helyzetben vannak. Volt olyan, hogy egy társaságban pont egy csaj akadt ki ezen.

Igen, a "senkinek sem kellek" és a "nem megfelelő embernek kellek" 2 különböző dolog. Az egyikből azért lehet legalább önbizalmat meríteni, próbálkozni, tanulni. A másik eset folyamatos kudarc.

2019. máj. 29. 01:06
 5/66 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező kedves, de ostoba vagy. Bár nem én írtam, de én is ilyen lány voltam, mindig a szép barátnőim kellettek, nem én. Buliban max csak részeg fazonok jöttek oda. Azok a csúnya lányok akikhez buliban is oda mennek sokan, nyilván rámenősen viselkednek, a könnyű préda ígéretére ugranak a kanos pasik, de én nem ilyen vagyok. Aki komoly kapcsolatot keres, teljesen más szemmel nézi a társkeresést mint akinek mindegy, csak lyuk/farok legyen.


Ha rád csak egy vagy két nagyon csúnya, dagadt, igénytelen stb nő reagálna, te is azt mondanád, hogy nincs egy nő sem aki szóba jöhetne, hiszen tényleg nincsen.


Ha szerintetek minden bepróbálkozó kan szóra érdemes, akkor jó hírem van: a társkeresők tele vannak idős nőkkel, elvált anyukákkal, dagi lányokkal, lehet vadászni! Hiszen mindenki számít és csak azért vagytok egyedül, mert nektek nem jó a fogatlan Bözsi!


Én hozzámentem az első normális próbálkozóhoz 25 évesen, ami előtte volt,szóra sem érdemes. Attól, hogy neked egy pasi normális meg átlagos, attól még lehet teljesen érdektelen egy nő számára akinek egy másik átlagos pasi meg maga a mennyország.


Amit meg a kérdésed utolsó mondatában írtál le: egy olyan kapcsolatban benne maradni, ahol csak egy pótlék vagy a szép lány helyett, tényleg szánalmas és felesleges. Az, hogy te lépsz ki a kapcsolatból, nem feltétlenül azt jelenti, hogy neked nem kellett a másik. Mert sok pasi képes belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol meg is mondja akár, hogy nem szerelmes a nőbe, csak jó már, hogy van valaki, aztán csodálkozik, ha a nő lelép. Ne érts félre, nem ismerem a kolléganőidet, nem tudom, ott is az-e a helyzet, de elég ilyen szitut látok.

2019. máj. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
58%

Sikertelenség a férfiak számára: ha nem kell egy nőnek sem.

Sikertelenség a nők számára: ha nem kell a tökéletesen kinéző álompasiknak.

2019. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
35%

Hat nagyon jol megfogalmazta utolso elotti. Nokent kva rossz erzes, ha te csak egy potlek vagy. Es vhogy nem a lanyok irnak ki folyton olya kerdest, h miert csak a csunya lanyoknak tetszem, nekem szep lany kell...


Nemtom miert gondoljatok, h olyan onbizalomnovelo, ha reszeg fazonok odajonnek es a mellem koze dorzsolik a fejuk (megtortent eset....) szoval hagyjuk ezt. A fiuk se orulnek ha a csunya dagi lanynak jonnek es nem azt hivjak randira...

2019. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
19%

#5 Amit írtál, az egy bukott érv, mert nem a nők szoktak kezdeményezni. Ha valaki azt mondja, hogy "nem kellett egy férfinak sem", az a mi olvasatunkban azt jelenti, hogy tényleg nem történt senkivel semmi, és soha nem volt még férfival egy szex erejéig sem. Egy rosszul végződött kapcsolat is kapcsolat, mert itt a kérdező szerint volt, aki bevallotta, hogy volt már nem is egy kapcsolata férfiakkal.

Hogyha egy nőhöz már ha csak odamegy valaki, akkor onnantól kezdve el lehet könyvelni, hogy kellene valakinek, függetlenül attól, hogy lesz-e belőle valami.

És fordítva, hogyha egy férfinál esetleg kezdeményez egy számára nem előnyös külsejű nő, és a férfi elutasítja, akkor mi sem mondhatjuk azt, hogy soha senkinek nem kellettünk, mert volt próbálkozás. De mi nem hazudjuk azt ilyen esetekben, hogy senkinek nem kellettünk. És ez még mindig elég ritka, mert nők még manapság sem kezdeményeznek gyakran. Ha tehát egy férfit minden nő elutasít, akinél próbálkozik, akkor az tényleg azt jelenti, hogy nem kellett egy nőnek sem. Tehát a férfiak az igazságot mondják, mert tényleg semmi sem történt nőkkel kapcsolatban. És itt van ezeknek a nőknek a csúsztatása. Hogyha tehát egy nő később szakít is, mert kiderül, hogy csak azért volt vele a férfi, mert nem volt nála jobb, még az is kapcsolat, nem pedig semmi.

2019. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
79%
Tök mindegy mit ír itt egy nő, a rosszindulatú, frusztrált férfiak úgyis minden szavát kiforgatják úgy, hogy az ő előítéleteiket támassza alá és amúgy is ismeretlenül is mindent jobban tudnak az életemről, mint én magam. Ha azt írom, hogy 300 pasi áll értem sorba, akkor egyértelmű, hogy az igazat írom és ünnepelnek, hogy végre egy nő, aki ugyan pontosan olyan rbanckva, akire itt fröcsögnek naphosszat, de legalább őszinte. Ha azt írom, hogy nem próbálkoztak még nálam, akkor egyértelmű, hogy hazudok. Ha azt írom, hogy nem érdekel senki pénze, kocsija, lakása, akkor megmagyarázzák, hogy kizárólag ez alapján választok párt én is. Ha azt írom, hogy érdekel, akkor elfogadják, hogy nem hazudok, viszont mocskos aranyásó, ingyenélő kva vagyok. Ha azt írom, hogy szűz vagyok, akkor megmagyarázzák, hogy prűd szűzkva vagyok, aki csak szórakozik a férfiakkal, vagy nemes egyszerűséggel csak hazudok mert szerintük nem létezik olyan, hogy egy nem testi fogyatékos, ápolt, átlagos nőt ne qrna valaki ivarérett kora óta. Szóval nőként egyedül az a két lehetőség létezik, hogy a frusztrált férfiak alá adod a lovat, akik szerint minden nő mocskos rbanc és bevallod, hogy volt olyan helyzet az életedben, amikor valóban az voltál, vagy pedig végigolvasni sem hajlandók a mondandódat, hanem ész nélkül verik a billentyűzetet, hogy "kamuuuuuu", "hazugsáááááág", "mindennőkva".
2019. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem kéne megint a szélsőségekkel jönni, miféle durva általánosítás ez? Mondtam én egy hanggal is azt, hogy minden nő k..va? Sajnos vannak ilyen férfiak tényleg, akik ezt mondják.

Meg hogy részegek próbálkoznak, ez is egy általánosítás, olyanok is vannak, ez így pontos. Itt a kérdező konkrét hazugságokra utalt. Én elhiszem, hogy te nem hazudsz, itt most nem is rólad van szó.

2019. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!