Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kevés vagyok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kevés vagyok minden lányhoz?

Figyelt kérdés

Főleg azokhoz akik tetszenek nekem. Úgy érzem nem ütöm meg a mércét és nem vagyok elég jó senkinek sem. Nem tudok semmit sem felmutatni ami miatt vonzó lennék a számukra.


Miert érzem kevésnek magamat?



2018. dec. 13. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbizalmad.
2018. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értem az ilyen embereket. Amikor az utcán, plázában, stb. helyeken mászkáltok, nem figyelitek a párokat? Ha igen, észrevehettétek, hogy mindenféle típusú emberke járkál párban, sőt, van, hogy az egyik nagyságrendekkel alacsonyabb "besorolásba" tartozik, mint a másik(pl. csúnya pasi + bomba nő), mégis együtt vannak. Ebből a jelenségből miért nem tudtok önbizalmat meríteni? Ha valamiből lehet, akkor ebből nagyon...(Nem kimondottan hozzád szóltam most, Kérdező, hanem a hasonló cipőben járó, önértékelési gondokkal rendelkező emberekhez.)
2018. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a kérdést: ha te ennyire lebecsulod magad, akkor más mit szeressen benned?
2018. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit szeressen.
2018. dec. 13. 20:36
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem egy szerető, támogató közegben nőttél fel.
2018. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogalomtévesztésben vagy. Ez nem érzés, ez gondolat. És amíg így gondolkodsz, addig így is lesz, mert hinni fogsz magadnak.


Persze ha azt hinnéd el magadnak, hogy te vagy a legjobb csávó a világon, az sem jelentene sikert, viszont sokkal előrébb lennél, mintha totál lúzerként viselkednél mindenkivel. Önkénytelen testbeszédeden minden látszik arról, hogy mit gondolsz magadról, milyen az önbizalmad

2018. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pontosan mik látszanak?
2018. dec. 13. 22:14
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy pl lehajtott fejjel mész sokszor, vagy pl nem húzod kimagad, hanem inkább összehúzódsz, és elbújsz, és nem emelt fővel jársz, minél kisebb helyre próbálsz összekucorodni, hogy lehetőleg minél kevesebb embert zavarj, vagy pl hogy nagyon összehúzod magad, és úgy navigálsz el két ember között, mert érzed ezt magadon, magadban, hogy te nem vagy ugyanolyan , mint mások , azt érzed, hogy valahogy te nem illesz bele ebbe az egész képbe, és mert gondolod, hogy valszeg ezt más is észre veszi rajtad; hogy nem pont olyan mondjuk pl adott esetben "bulizós" a személyiséged, mint a legtöbbeknek a környezetedben, tehát nem olyan; tehát pl összehúzódsz nagyon, mert mi van, ha nem akarják , hogy hozzájuk érj,é s ezért összehúzódsz pl; előre esnek a vállaid, akár csámpázol is; a járásodon látszik , hogy nem vagy magabiztos, nem vagy kibékülve magaddal, nagyon óvatosan mész.
2018. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy mindig lehajtott fejjel sétálok.
2018. dec. 13. 22:29
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja meg h lehajtott fej és nem is nagyon mersz pl akár emberek szemébe nézni, csak szomorúan nézel magad elé, nézed magad előtt a padlót, és ott figyeled, hogy lehetőleg ne menj neki senkinek, nem is akarsz ütközést se, meg azt se akarof, hogy nem kívánatos személyként bélyegezzenek és pl megvető tekinteteket kapjál. Hogy nekimentél, meg , hogy 'mit keresel ott', és hogy 'kinek képzeled magad úgy egyébként'. Szal sztem ilyesmiktől tarthatsz pl.
2018. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!