Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon vékony, kislányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon vékony, kislányos az alkatom, akkor csak a látens pedokat érdeklem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 19:41
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnos magas is vagyok
2019. máj. 29. 19:43
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha telt asszonnyos MAMMMA italian alkatom van, akkor csak az anyakomplexusosakat erdeklem?


Mas egyeb idiota kerdes?

2019. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A fiúknak a nagy mell, nagy segg, széles csípő kell
2019. máj. 29. 19:47
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak túlnyomó része meg van halva a kislányos alkatú nőkért... csak szólok.
2019. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
nagy segg...széles csípő....ezt a marhaságot....te is néhány idióta ember által közzétett oldalon olvasgattál ilyeneket..
2019. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Kislány, téged is felvilágosítalak, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. A szépség mindenkinél mást jelent.


Képzeld, nekem vékony, enyhén izmos testem van, kicsi a mellem, kicsi kerek a fenekem, ami kicsit izmos, mégis 6 éve van párom. Anyukámnak is kicsi melle, kicsi feneke volt, mégis haláláig apukámmal együtt volt.


Egyébként mi akadályoz meg téged abban, hogy hozzá fogj sportolni és izmot magadra szedni?

2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A sportolástól nem nő meg a mellem, a fenekem, nem lesz széles csípőm
2019. máj. 29. 19:55
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

A feneked mivel izmos kerek lesz, ezért nagyobb lesz, csak szólok!

De ha nagy mellett akarsz, akkor zabálj, és hízzál meg. De akkor mindenhova fogsz hízni.

2019. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát ez hülyeség. Egész életemben sovány voltam, pedig szeretek enni
2019. máj. 29. 19:59
 10/33 A kérdező kommentje:
Amúgy a mellem az ok, nem is illene hozzám nagy, inkább a keskeny, egyenes csípőm zavar meg a lapos fenék, bár azon lehet hogy tényleg tudnék kicsit változtatni
2019. máj. 29. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!