Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kislányos alkatú lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislányos alkatú lányok! Gondot okoz ismerkedésnél, hogy gyereknek néznek titeket?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy azért nem kezdett veletek egy fiú, mert azt hitte kiskorúak vagytok? Van aki emiatt még mindig szűz? Hány évesek vagytok és mennyinek néznek titeket általában? Ti szívesen járnátok idősebbel?

2019. febr. 24. 00:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
37%

Nos nem lány vagyok de igaziból ugyan azt élem át és érzem, nem is értem miért kell nemre bontani ezt namindegy...

Szóval igen, sokkal fiatalabbnak mondanak az emberek mint valójában vagyok és kaptam is már visszautasítást ebből és sokan nem vesznek komolyan talán ez a legnagyobb hátránya... Fiatal kis hülyegyereknek néznek.

19 éves vagyok és 14-15 nek gondolnak az emberek... Jóó nem vagyok valami magas de akkor sem kéne 14 évesnek nézni!

2019. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
19 évesen még bőven bőven a kis hülye kategóriába tartozhatsz , nyugi :)
2019. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
19%
20 vagyok, sokan 16nak néznek. Eddig nem volt különösen problémám belőle, fiúkkal sem.
2019. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Fordítva. A sok látens pedofil rám mozdul. Aztán mikor kiderül, hogy 24 vagyok, akkor hirtelen nem is érdeklem már annyira.
2019. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
89%
Igen tapasztalom. 23 vagyok 17nek nézek ki.
2019. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
A 4-es válaszát osztom. + próbálnak ismerkedni velem a huszonévesek (legutóbb egy első éves főiskolás), mert azt hiszik, hogy a korosztályukba tartozom. 37 vagyok. 29 éves voltam, mikor a postás nem akarta átadni a nagyim nyugdíját, mert "volt már abból probléma, hogy kisgyereknek adták..." 32 évesen, mikor a harmaddiplomámat csináltam, és mondtam, hogy "kemény ez a vizsgaidőszak", akkor mindenki azt hitte, hogy középsuliban érettségizem. :D Visszatérve a pasikra... a normális negyvenesek levegőnek néznek, a pedo negyvenesek meg lihegnek és csorgatják a nyálukat. Borzasztó!
2019. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Jah, azt elfelejtettem, hogy nincs kislányos alkatom, sőt, kifejezetten nagy melleim vannak (65G), és van rendesen comb és popsi is (szépen kimunkálva:))... Az arcom a megtévesztő szerintem, mert ha megnézek egy képet magamról, akkor én sem mondanám meg, hogy ennyi idős vagyok, max 25-re saccolnám magam.
2019. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

A kislányos alkatú lányokért van oda a férfitársadalom többsége. Főleg ha egy kislányos alkat szép nagy formás cicikkel van megáldva, és még vagány, bevállalós is a lány.


Pontosan ezért van ez a nagy kondi-hype, hogy a férfiak nagyok és izmosak legyenek, addig a nők vékonyak és törékenyek.

2019. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: a kislányos alak és nagy mell ellentmond egymásnak
2019. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Fruzs33 ***** válasza:
30%

Egy csomó pasi ezt a típust kedveli,soha nem volt ezzel gondom.

Inkább a dohányboltban.Meg el is kérik a személyimet ahol nem ismernek.

19 vagyok,pár évet lejjebb néznek mindig.

2019. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!