Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakin sikerrel segített már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakin sikerrel segített már szakember, hogy feloldódjanak a gátlásai, és végre tud nyitni, természetesen ismetkedni, akár kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Érdemes úgy áldozni rá, hogy önerőből szinte semmit sem haladtam a túlzott szorongással, menekülési reflexszel és bénító zavarba kerüléssel?
2019. máj. 29. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát 3 üveg sör meg 1 feles az segítene neked, már ha nem szedsz gyógyszereket ! Arra soha ne igyál !
2019. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Prostik.
2019. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Milyen igaz. :D Nincs is szebb, mint végigalkoholizálni a stresszes első heteket minden új kísérletnél. :)
2019. máj. 30. 00:00
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer belekezdtem, aztán onnantól könnyen mentek a továbbiak. Vonaton ült mellettem egy lány, gondoltam megkérdezem van-e kedve játszani egyet (beszélgetős játékra gondolj). Persze volt, nem hiszem, hogy bárki visszautasítaná amúgy az ilyet :D Jót dumáltunk, de végül nem jött be annyira. Onnantól viszont kb. bárkit meg tudtam szólítani aki érdekelt. Előtte csak azokat, akik amúgy nem érdekeltek :D Próbáld ki.
2019. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4


Szerencséd volt. Amikor én ilyeneket próválok, akkor mindig a fülükben van a fülhallgató vagy nyomkodják a telefonjukat és le se tojnak...

2019. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4


Egy ilyen pozitív áttörés után sikerült átváltozni...? Sajnos sok próba után sem sikerült kikecmeregnem ezekből a csapdákból, még ha türelmes és megértő volt is a partner.

Szerintem esélytelen, hogy egy ilyet normálisan levezényeljek. :( Még a hangom sem bírnám előhozni, annyira távol áll tőlem.


Kommunikációs gyakorlatokon is gondolkodtam - adna-e lökést, ha valahol tanulhatnám, gyakorolhatnám a jó előadói fogásokat. Vagy ez a spontán szituációknál nem ad mankót?

2019. máj. 30. 00:18
 7/18 A kérdező kommentje:

#5


Az igazat megvallva, részben emiatt teszem be én is a fülest. Vonaton ülve nem kellemes átélni a menekükési reflexet, ami jön akkor is (sőt, akkor igazán), ha jók az első benyomások az engem megszólítóról. Inkább már megelőzöm, ha lehet.

2019. máj. 30. 00:23
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Igaz, én nem változtam át. Annyi hiányzott, hogy nem mertem megszólítani azt aki esetleg tetszett. Kommunikációval nem nagyon volt problémám sosem, ha nem próbálkozol, úgy sem lesz semmi, ide fejben el kell jutni szerintem. Aztán csinálni. A fülhallgatót kiveszik ;) Nem azért van bent, hogy senki se szóljon hozzájuk, csak nem tudnak mit csinálni az emberek egy hosszú út alatt. Nyilván BKV-n amit írtam felejtős, túl rövid az út. Vonaton jó. Érdemes megkérdezni, meddig utaznak, hogy tudd, mennyi időd van, ha visszakérdez, már el is indult a beszélgetés, de mondom, gyakorlattal jobban fog menni :) Nem harapnak a nők, ha nem nyomulsz, mindketten jól érzitek magatokat.
2019. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

„ha nem nyomulsz, mindketten jól érzitek magatokat.”


Ez igaz. És általában ez szokott lenni.

De a gond az, hogy így csak egy cukifiú maradsz akivel jó beszélgetniük, de nem fognak férfiként tekinteni rád, mármint olyan férfiként akivel belemennének a szexbe/párkapcsolatba. Ha nem nyomulsz nem fognak komolyan venni. Tutyimutyi gyávának tartanak majd.

És itt bukok el én is szinte mindig. Nekem az erőszak sosem volt a kenyerem és én sem szoktam nyomulni. Ezért el is vagyok könyvelve félénk visszahúzódó pasinak (holott meg ha bunyó lenne én ugranék elsőként).

2019. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Még alkohollal sem kezdeményeztem soha beszélgetést, még a saját nememmel sem (amúgy nő vagyok), csak igyekszem helytállni, ha valaki beszélgetni próbál.


Ezt a határt, vagyis inkább gátat szeretném célba venni, ami nem engedi ki a hangom, nem engedi át a gondolataim, csak blokkol. Ha egyszer képes lennék rá, talán menne többször is, jobban is, és épülhetne valami a tapasztalatokra. Ebben esetleg pszichológus segíthet, pl. eleinte kontrolláltabb, mesterségesebb helyzetekkel?

2019. máj. 30. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!