Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeken a problémákon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeken a problémákon egy szakember tudna változtatni? És milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan 4 éve nap mint nap küzdök ezekkel a problémáimmal és mára már eljutottam odáig,hogy belátom egyedül sajnos nem tudok megváltozni.


Sajnos egyáltalán nincsen önbizalmam,az önértékelésemmel is súlyos problémák vannak, szociális fóbiám is van és emellett ami még nagyon aggaszt,hogy egyre gyakrabban van hangulatingadozásom is. Ezek a problémák már 4 éve minden nap jelen vannak az életemben és sajnos a mindennapjaimra is hatással vannak.


Egy másik dologban szeretném még a segítségeteket kérni. Egy lányról lenne szó de itt nem szeretném leírni az egész történetemet de ha valaki rám ír privát üzenetben szívesen megosztom vele és azokat a problémákat amellyekkel minden nap szembe kell néznem privát üzenetben bővebben kifejtem.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.


Elnézést kerek ha rossz témában tettem fel a kérdésemet.



2017. szept. 6. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Kezdésként olvasd el a következő szerzők összes művét:

Dr. Csernus Imre, Louise L. Hay, Bagdi Bella, Szabó Péter motivációs előadó, Kurt Tepperwein, Osho, Alan és Barbara Pease.

Segíteni fognak neked ezek a könyvek. Ha a továbbiakban is úgy érzed, hogy a problémád fenn áll, keress fel egy pszichológust.

2017. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírhatod a szituációt, de a fent felsorolt problémákon egy jó pszichológus tud segíteni. Az, hogy pontosan melyik terápiás módszerrel, látatlanban nem lehet megmondani, hiszen mindenkinél más működik, ezt a terapeutának kell felmérnie az első pár beszélgetés során és eldöntenie a helyes kezelést.
2017. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tud segíteni, de pontosan nem tudom, mely módszereket fogja alkalmazni. Nem vagyok pszichológus, nem értek hozzá annyira.


Viszont kérlek, menj el a pszichológusról, és ne írj ki még egy kérdést, hogy tud-e segíteni vagy sem. Már megkaptad a választ.


21/L

2017. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.


Ha minden igaz a jövő hét folyamán eljutok egy pszichológushoz és bízom benne,hogy minél hamarabb megoldást találunk a problémámra és meg tudok változni mert ez így nem mehet tovább.

2017. szept. 6. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a fodrász, a kozmetikus, a személyi edző és a plasztikai sebész mind-mind szakemberek, ők tudnak segíteni rajtad.

Ha a kinézeted miatt a nők körülrajonganának, nem lenne időd semmi ilyesmire a felsoroltak közül.

2017. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a kinezologiát javasolnám neked. Szerintem a pszichológia nagyrészt nem ér semmit. Ennyi erőből a barátodnak is elmondhatod a problémádat. A pszichológusok is maximum "tanáccsal" tudnak szolgálni, és pár módszerrel, amivel növelheted az önbizalmadat, de az egy nagyon-nagyon hosszú folyamat lenne. Akár évek is. Olvass utána mit jelent a kineziológia, biztos van a ti környéketeken is kineziológus. Először én is szkeptikusan mentem el, de életem legjobb döntése volt. Nekem elég volt egy alkalom, mivel nem volt olyan mélyen a problémám gyökere és ezáltal 1 alkalommal is úgy éreztem, hogy ezt sikerült feloldani. Utána annyira megkönnyebbültem minden téren, teljes harmóniába kerültem. Most nem szeretném részletezni miről szól ez, de a lényeg, hogy valamilyen esemény/események kiváltották ezt az érzést belőled, ami már a tudatalattidban is jelen van. Ezt kell feloldani, dolgozni rajta, hogy megváltozzon.
2017. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekel a sztory és ha tudok adok par hasznos tanacsot is. 29n
2017. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!