Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves nőként hol ismerkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként hol ismerkedhetnék ha kis városban élek és nem járok bulizni?

Figyelt kérdés
A városomban kb mindenkit ismerek nem hinném, hogy innen lenne párom. El járok dolgozni ápoló vagyok egy idősek otthonában. Nem járok már bulizni és discóba sem mert nincsenek barátnőim akik vannak gyerekes anyukák. Mióta meghalt az unokatestvérem aki a legjobb barátnőm volt nem nyitottam új emberek felé. Szeretek olvasni, kirándulni a kutyammal tehát semmi extra. 40 kmre van tőlem a megyeszékhely ahova esetleg bejárhatnék egyedül de így se tudom hol lehetne ismerkedni. Szeretnék másodállást is vállalni kórházban így esetleg ott is. Nem tudom tudok e barátokat szerezni és inkább általuk szerintem nem fog menni bepasizni. 23 éves nő vagyok mások szerint csinos vagyok. Az utolsó barátom megcsalt így az önbizalmam nem a legjobb. Itthon szoktam edzeni de nem mennék pl edzőterembe sem. Ötletek?

2019. máj. 30. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Melyik ez a kisváros? Nagyon nem mindegy, hogy a megyeszékhely is mekkora a városodhoz mérten és, hogy Kelet-Magyarország-e vagy Nyugat-Magyarország.
2019. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Ha közel laksz, akár itt is elindulhat egy ismerkedés.. :) hova valósi vagy?
2019. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hol laksz?
2019. máj. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miskolctól lakom 40 kmre. Tehát elsősorban Miskolc és környékén kellene programokat találnom ahol lehet ismerkedni is
2019. máj. 30. 05:40
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ismerkedhetsz interneten, avagy akár itt gyakorin. 21. század van, nem ritkaság így randizni. :)
2019. máj. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Ez most egy béna troll kérdés, hogy hányan írnak rád?
2019. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én pont Miskolcon lakok, ezt a véletlent! 😯 Csak én meg igen zárkózott vagyok, nem szoktam programokra, eseményekre járni. De bőven szokott itt mindenféle dolog lenni, biztosan tudsz a jelentősebb dolgokról. Nem könnyű a helyzet valóban, ha valakinek nincsen a környezetében senki, aki szóba jöhetne. Esetleg társkereső oldalak? Sok türelem kell hozzá, de nőként egyértelműen nagyobb az esély.
2019. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Már 1 hónappal ezelőtt is ki írtad ezt a kérdést... Troll
2019. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!