Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerhetnek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnek meg egy férfit a Lidl-bol?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy buta kérdés, de aki szokott odajárni,az tudja, hogy ott időre kell kasszázni is, úgy pörgetik, ahogy csak tudják, ráadásul az üzletvezetőrol van szó, aki egyébként sincs mindig az eladóterben.

A vezetéknevét már tudom viszont.


Esetleg ötlet? :)


2019. máj. 30. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Keress rá a közösségi oldalon....

Általában vezetéknévből és helység névből is meg lehet találni

Ha szingli ráírsz, ha nem az akkor bukta az egész

2019. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

"üzletvezetőrol van szó"


nahát :O ki hitte volna, hogy nem egy pénztáros

2019. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Többször odamész hozzá és mosolyogsz rá, miközben a kitalált kérdésedet felteszed neki. Ahogy a többi vásárló is, aki már kiszemelte magának.
2019. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

Mélyen szánalmas "nő" létedre, hogy egy üzletbe jársz egy idegen pasi miatt ...

Pont az ilyenek miatt nézik le a normális nőket is.

2019. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
4: miért is? Hol van az leírva, hogy üzletben nem ismerkedhet meg az ember? Inkább te vagy szánalmas.
2019. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%

5-ös, legközelebb ha látsz egy neked tetsző pasit térdelj elé és cumizd le. :D

Aztán írd ki ide jól tetted-e....idióta-

2019. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Szólsz egy árufeltöltőnek vagy pénztárosnak(ha mersz),hogy szeretnél beszélni az üzletvezetővel.Neki azt mondod,hogy nem akarod rabolni az idejét,de csak annyit szerettél volna megjegyezni hogy újdonsült vásárló vagy,és nagyon meg vagy elégedve a pénztárosok munkájával,az összes termékkel,de szeretnéd tudni nincsenek-e ilyen-olyan olasz ritka kajaféleségek,amit néha szívesen megvennél.Ez a light változat.

Második változat,amit én csinálnék,simán megmondanám a szemébe hogy szimpinek tartom,nincs ebben semmi :) Válaszából kiderül szingli-e vagy sem,stb.

2019. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
6: idióta az anyád, aki ilyennek nevelt, te nyomorult hülye. Vagy neked semmi különbség nincs az ismerkedés és az orális szex között? Na ez se engem minősít.
2019. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2: Egyszer hívták a kasszához az üzletvezetőt, és pont ő volt az, most erről miért tehetnék? :DD


4: Már nem azért, de egy szóval nem írtam olyat, hogy rá akarok mászni vagy bármi, de a lehetőséget miért ne lehetne megteremteni a beszélgetésre?

2019. máj. 30. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés múlt nap is itt volt másképpen.
2019. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!