Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg olyan lányt, aki szereti a gyerekeket és gondoskodó típus?

Figyelt kérdés
Milyen hobbijuk van, merrefelé lelhetők fel olyanok, akik amolyan igazi anya típusok, törődők, gondoskodók?

2017. aug. 21. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
30 evvel ezelott.
2017. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
óvónő képző
2017. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

szólj ha rájöttél a titokra, mondjuk én 20-as körül keresek ilyen lányt :) de nem gyerek nevelésre egyenlőre, az majd a későbbi cél :D


nekem eddig a legjobb ötletem önkénteskedés volt mármint ahol fellelhetőek az odaadó, önzetlen gondoskodó típusok

2017. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha te szereted őket?
2017. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

*kezeket fel*


Óvónőnek tanulok.

2017. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Elkeserítő. :(
2017. aug. 21. 20:48
 7/23 anonim ***** válasza:

nem szeretnék senkit kritizálni vagy megbántani


nekem van negatív tapasztalatom kisgyermek ápolóval és gondozóval is, szóval ez a szakirány nem feltétlen borítékolja ezeket a dolgokat :) de persze aki szívét lelkét belerakja az lehet olyan típus :)

2017. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyet annyira undorítónak találom. Azt is, akinek csak sperma kell a babókájához, de az legalább maga tervezi felnevelni. De ez... "betáblázom valami ribinek a napjait, hogy nevelje a kölykeimet, míg az én életemet ez SEMMIBEN nem érinti".
2017. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Menj el Böjte Csabához önkéntesnek egy évre, zárj le itthon mindent, tedd rendbe a dolgaid, vagy jegeld, és ott találsz! Sok sikert!
2017. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Aki életében járt már a TÓK-on, vagy olyan koliban, ahol TÓK-osok laknak, az tisztában van azzal, hogy semmire nem garancia a tanulás. Lehet egy ordas k rva attól még, mert óvónőnek vagy tanítónak tanul. :D És lehet egy bolti eladó is a legjobb anyuka, akivel közösen meg lehet teremteni az otthont a lakásból, és jó embert lehet nevelni a közös gyerekeinkből, szóval nem ez fog dönteni.

Az viszont igaz, hogy nem egyszerű családcentrikus, gondoskodó, megbízható fiatal nőt találni. Ha már az egyetemeknél tartunk, egyetemen nagyon sokan lekezelően bánnak az ilyen lányokkal, néhány szűk látókörű lány ezt összekapcsolja azzal, hogy megalázkodó, biztos verni fogja a férje, "feladja önmagát", vagy az életét stb., és nem kellemes évekig így gondolkodó emberek között tanulni.


F

2017. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!