Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak visszautasítást kapok, akkor incelnek számítok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem; az incelség egy külön ideológia.
2019. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az incelség mitől lenne ideológia? Annyit tesz, "önkéntelen/akaratlan cölibátus", magyarán az incel, aki hiába kapar, küzd, szűz marad. Én sem azért vagyok incel, mert azt akarom (már úgy alapból: az "akaratlan cölibátust" hogy lehetne akarni anélkül, hogy az ne váljon paradoxonná?), hanem mert ezt szánta nekem az élet.
2019. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

#2 Olvass incel fórumokat és meglátod. De tessék:

"According to the r/incels, an incel is at least 21 years of age and has gone six months without a romantic partner not of their own volition. While many people of all genders may fit this category, predominantly heterosexual male incels that frequent the subreddit are almost all agree that the world (women) owes them sex and that they are oppressed for being sexless men, classic MRA beliefs"

2019. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdemes lenne definiálni azt is, mi számít "ideológiának". Én a "mozgalom" jelentését cáfoltam a dolognak, mert értelemszerűen ez nem önkéntes alapon működik. Mindenesetre én semmiképpen nem ideológiának, hanem egy hosszan tartó állapotnak, akár társadalmi státusznak nevezném.
2019. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz tovább és rendületlenül, de ne tolakodóan. Egyszer majd csak akad olyan, aki nem utasít vissza.

F.

2019. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"almost all agree that the world (women) owes them sex "


atya úr Ist...

2019. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Women are property ***** válasza:
Szerintem ezek az emberek szeretnek szenvedni. Borzalmasan idegesítőek, de aki sértésként használja az "incel" kifejezést, főleg politikai jellegű vitákban, az majdnem ugyanolyan rossz.
2019. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!