Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megvan benned az a képesség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan benned az a képesség, hogy nem veszed magadra a visszautasítást?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
nincs
2018. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
alap
2018. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2! ezen neked dolgoznod kellett, vagy termeszetesen jon?
2018. dec. 4. 17:38
 4/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%

Nem igazán szoktam kezdeményezni, ezáltal nem ér visszautasítás sem, viszont ha elő-előfordul szökőévente nagy ritkán, hogy beszélgetést kezdeményezek és a delikvens visszahőköl, akkor természetesen lekopok első szóra, s nem veszem a szívemre, hogy nem vagyok első pillantásra rokonszenves (mondjuk ezen nem csodálkozom, az arcformámon például a legkevésbé sem tudok változtatni), de mint írtam, nem jellemző, hogy kezdeményeznék.

A képességem alapból adott, ugyanis semmibe nem élem bele magam, ami a nőkkel kapcsolatos.

2018. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meno a neved
2018. dec. 4. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, bár ez inkább az üresség velejárója. Az sem érint meg különösen, ha valaki csúnyán próbál sértegetni és az sem, ha történetesen valaki visszautasítani.
2018. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, megvan bennem. Ma már úgy gondolom, hogy nem nagy cucc. Pár hete is elhívtam valakit teázni. Visszauutasított amire mondtam, hogy rendben majd mással elmegyek. És el is mentem, akivel összejöttünk.

Na de régebben nagyon rosszul érintett ez. Kb már azon ki voltam akadva amikor egy étteremben észrevettem, hogy nem vagyok szimpi egy pincérnőnek.

Ennek 2 oka van:

Önbecsülésem 0 volt. Elvártam, hogy mindenki szeressen.

Másik pedig, hogy kb évente 1 nőnél próbálkoztam be. És az mindig megrázott. Vagyis túl keveset próbálkoztam. Pont hogy sokat kell próbálkozni: több az esély a sikerre és jobban hozzászoksz a visszautasítádhoz. Vagy inkább úgy mondom, hogy megtanulod kezelni.

2018. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ha kiolod magadbol ezt a "fejelmet", akkor gyakorlatilag, ugyanott vagy mint a csajok az ismerkedesben (naponta kerulsz interakcioba a masik fellel, igy sokkal nagyobb a valasztasi lehetoseged)
2018. dec. 4. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
A normális visszautasítást nem veszem magamra.
2018. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!