Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan internetes (nem társkereső) oldal, ahol ezekkel a hobbikkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok túlságosan kimozduló típus, és hiába érzem, hogy teljesen rendben vagyok, a valóságos kommunikációval sincs problémám stb, kevés lehetőségem van a való világban ismerkedni, mivel nem vagyok nagy társasági ember. Ezen ok miatt a kedvenc időtöltéseim segítségével kell ismerkedjek. Nagyon szeretek rajzolni, ezt szeretem csinálni a leginkább, illetve futni is gyakran szoktam. Szeretek még túrázni, de mivel nincsen kivel, így nincs ebben olyan sok élményem, illetve mostanában egyre inkább megkedveltem az olvasást (pszihologia, társadalomkritikai művek) viszont régen nem szerettem olvasni, így ezekről sem tudok még olyan sokat mesélni. Tudnátok segíteni, hogy hogyan kerulhetnék olyan környezetbe (akár a valóságban is) , ahol ezen hobbik alapján lehet ismerkedni? Sajnos az ország egyik legritkabban lakott környékén lakom, így nincs sok lehetőség.
2019. máj. 31. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:
21F
2019. máj. 31. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm elment egy rajzolós tanfolyamra, ha az a legkedveltebb hobbid és van rá lehetőséged akkor ezt meg lehet próbálni. Vagy ha vannak programok a városban, esetleg rajzkiállítások oda elmenni.

Futással kapcsolatban kimehetsz sportpályára, vagy ahova mások járnak (nem feltétlen konditeremre gondolok).

Olvasás? Háát, könyvtár vagy könyvklubbok (ha van ilyen). Az nem baj, hogy nem olvasol régóta, ez is egy kiinduló pont lehet, hogy megkérdezd miket ajánlanának, nekik mik tetszettek stb, ebben is el tudsz indulni.

Neten nem tudom ezekkel kapcsolatosan hol lenne érdemes próbálkoznod. Ettől jobb tippeket nem tudok sajna adni.


Lakóhelyed környékét esetleg nincs egy olyan város ami viszonylag közel is van, át tudsz járni néha és több lehetőséged lenne?

2019. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A túrázással simán lehet ismerkedni.


Van egy csomó netes oldal, ahol hirdetnek, szerveznek túrákat (turatars, setafika, bekatutaj fizetős, de vannak jó programjaink), Fb csoportok (tura-tars-kereso). Millió számra van ilyen, ha parba belépsz, kapsz hirdetésben is újakat.


Az az egy fontos, hogy túrázni menj, ne randizni. Az majd jön ha már ismernek, szereztél haverokat.

2019. jún. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgassal kapcsolatban a moly.hun rengeteg programot szerveznek.



Az, hogy gyéren lakott a környék nem gond, ki kell mozdulni, város mindenhol van, azt ne várd, hogy a faluban szerveznek 200 18-21 éves csaj részvételével futos, olvasos, túra programot. De a megyeszékhelyen már tuti van valamekkora élet.

2019. jún. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!