Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez milyen társkereső? Diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen társkereső? Diplomások társkeresője.hu

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm talált ott egy férfit aki szimpatikus lett és írni szeretne neki. Ez komoly oldal vagy csak kamu az egész?

2019. ápr. 9. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan olyan kamu mint a többi. Csak valamivel fel kellet hívni rá a figyelmet.
2019. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy van olyan pár aki leírta a megismerkedésüket és kép is volt róluk. De ha kamu akkor miért van iroda ahova be is lehet menni?
2019. ápr. 9. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik oldalon lehet ismerkedni.
2019. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. De most erre a társkeresőre gondoltam, hogy igaz-e.
2019. ápr. 9. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért "diplomás" hogy többen regisztráljanak és fizessenek. Az összes oldal lehúzás kőkeményen. Bárki regisztrálhat, a legsuttyóbb ember is.

Ez nem jelenti azt hogy nincs normális ember fent. De az is igaz hogy a legtöbb kiéhezett kan aki csak egy ingyen pinát akar.

2019. ápr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

A társkeresők nagy része ugyanarról szól. A pasik azért regisztrálnak, hogy szexpartnerre leljenek a csajok azért, hogy szponzort keressenek maguknak. Az, hogy ezt kategorizálják egy címmel, nem jelent semmit.

Valószínűleg nők készítették az oldalt azzal a céllal, hogy megpróbálják kiszűrni, hogy csak olyan faszik legyenek rajta akik vagyonosabbak, Így a csajoknak nagyobb esélyük van pénzes palimadarat fogni. És kevesebb az esély a csak dugni akaró pronyókra.

Ennel ellentéte a Tinder és a badoo, ami eredetileg SZEXPARTNER kereső. Na ehhez képest az összes elvállt gyerekes anyuka rászabadult és most azon picsog, hogy ott mindenki csak dugni akar.

2019. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. De ez társkereső iroda, és ha érdeklődsz valaki iránt még randit is szerveznek. Én nem tudom, hogy mi ez csak ezt olvastam olyan adatlapok vannak ott hogy csak néztem, hogy ez igaz-e vagy sem.
2019. ápr. 10. 23:33
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
A Badoo szexpartner kereső? Ne röhögtess, ott minden nő sír, hogy a pasik csak dugni akarnak. Érdekes módon a nők mindig azt állítják, hogy ők nem ugranak vele szexbe, CSAKIS komoly kapcsolatot keresnek.
2019. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

8-as. Hát persze! Azért sírnak, mert az a maroknyi szuper pasi nem velük akar dugni, vagy elég hátra kerülnek náluk az előjegyzésbe. Itt van a kollégám példának. Tipikusan a nők álma. Külön notesze van a nőkre, mert jelenleg 17 nővel kefél pontosan a badoo-ról. Erre kellett neki a füzet. A legjobb az egészben meg az, hogy a nagyrészük tud róla hogy más nővel is van, ezt el is mondta nekik. A vicc az egészben az, hogy ettől még jobban tapadnak rá!


Tévhit hogy a rendes, galamblelkű férfi az olyan vonzó egy nő szemében. Nem ítélem el ezeket a férfiakat, nem hívom őket lúzereknek, csak egyszerűen már nem az a világ van, ahol ők érvényesülnek.


Társkeresőkről... szinte mindenhol ugyanazok az emberek vannak jelen. Férfi oldalról nézve bőven ki kell tűnni valamivel a tömegből, női oldalról nézve meg egy idő után unalomba fullad. Rengeteg a pszichopata, szociopata, függő, szélhámos, aberrált, defektes, mániákusan hazudozó férfi.

2019. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Férfi oldalról nézve bőven ki kell tűnni valamivel a tömegből... Rengeteg a szélhámos, aberrált, defektes, mániákusan hazudozó férfi."


Pontosan ezért hazudoznak, mert bőven ki akarnak tűnni a tömegből. Hiszen a "tetszel, ismerkedünk?" szövegre fel sem kapják a nők a fejüket.

2019. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!