Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek mind kizáró tényezők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mind kizáró tényezők a lányoknál?

Figyelt kérdés

- orvosi hiba miatt az egyik kezem el van ferdülve 15 fokban


- a péniszem mérete szerintem nem ideális és a kinézete is visszataszító


- nem vagyok jóképű, sovány vagyok


- a fogsorom sem tökéletes, nem kell nagyon csúnyára gondolni, nem hanyagolom el a fogaimat, nagyon odafigyelek rájuk


- csendes, depresszióra hajlamos vagyok, társasági életem nincsen, nem járok közösségbe


Hirtelen ennyi jutott az eszembe, később kiegészítem.



2019. jún. 1. 14:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez majdnem mind ostobaság.

Egyedül a depresszió, az otthonülés és a társaságkerülés az, ami egy kapcsolat kialakítása szempontjából nehézség. Mondhatni kizáró ok. Mert miért is kellene, hogyan is lehetne élvezni egy depressziós ember társaságát. Egy ferde kezű, ronda farkú, szabálytalan fogú hapsiét lazán lehet. De akinek a belsőjében van a gond, annak aligha.

2019. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, ilyen témában ne higgy a nőknek! A legtöbben maguk sincsenek tisztában a saját felszínességükkel, vagy ha igen, akkor szemrebbenés nélkül hazudnak róla.
2019. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%
Az igazat akarod? Esélyed sincs az átlag, normális , nem kórosan elhízott lányoknál.
2019. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért nincsen?
2019. jún. 2. 08:28
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy azt annyira bírom, amikor fiúk, férfiak azt mondják, nekik nem kell elhízott meg csúnya lány. De amikor egy lány azt mondja, hogy neki nem kell egy lúzer, azt megvetik.
2019. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én senkit sem vetek meg. Csak kérdeztem.
2019. jún. 2. 11:30
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem is rád értettem.
2019. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben.
2019. jún. 2. 11:48
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

"Minden pénisz ronda."


Kikérem magamnak. Az én farkam olyan, mint az élet; gyönyörű és laza. Csak a nők teszik olykor keménnyé...

2019. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem senki se veszi észre ha egy kicsit el van ferdülve a kezed és ha lesz pl egy barátnőd nem hiszem hogy az érdekelné hogy mekkora oda lent...az meg hogy jó képű vagy-e eléggé relatív az hogy csendes vagy az már egy kicsit nagyobb probléma de nagyon sok lány szereti az olyan pálinkát akik csendesek mert el tudják neki mondani minden gondjuk az anélkül higy félbe szakítanád őt viszont azon hogy nincs társasági életed lehet kéne változtatni nem csoda hogy kicsit depis vagy ha nincsenek emberek akikkel barátságba lennél...kezdjél el sportolni és akkor majd kialalkul egy baráti közösség ahova majd bele tartozol és máris nem fogod magad egyedül érezni🤷‍♀️🤷‍♀️
2019. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!