Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 100-ból hány fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100-ból hány fiú próbálkozik random lányoknál buszon, parkban stb? 24/F

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok és most nincs baráti köröm sem. Nincs lehetőségem ismerkedni. Szóval valahogy meg kellene próbálnom ezt. Aranyos helyes srácnak mondanak de még én is tartok a dologtól.

2019. jún. 1. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
65
2019. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Csak a tökös és a hetero réteg.

Ez manapság sajnos 100-ból 2-3. Na jó, 5-6, de ebben benne van a "Kő kóla gec'?" is.

2019. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Én egyszer véletlen folytán próbálkoztam buszon és az lett a következménye, hogy megismertem egy lányt akivel beszélgettem 4 hónapon keresztül, majd utána volt két csodás hónapom vele, majd vége lett.
2019. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Olyan nincs, hogy nincs lehetőség csajozni... Á olyan nincsen!
2019. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mármint úgy nincs lehetőségem hogy nem járok el helyekre. Hobbim van de egyedül biciklizek, egyedül csinálom őket.
2019. jún. 1. 19:47
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát én tuti nem, mert az lenne a vége, hogy "Kopj le dagadék".


Esetleg jól eldumálhatunk, elég sok téma érdekel, nem vagyok szociálisan analfabéta vagy ilyesmi... Hé, ilyen már volt is sokszor! Alkalmi utazópartenerek, (bár ilyen mindkét nemből és több korcsoportból is volt) de aztán ennyi, több nem lehet a "kopj le dagadék" miatt.


Hát ez van, ez az én sorsom.

2019. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazából én a beszélgetésnek is örülnék szép lányokkal. Mégha nem lesz belőle semmi.
2019. jún. 1. 19:55
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Ezt mondom?! Nem nincs lehetőség, el kell indulni és próbálkozni! 🙂
2019. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

#8


Kivéve, ha előre tudod a végét. Akkor igazából max időkitöltés.

2019. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok, ha lenne róla adat, de nyilván nincs. Hát, aki így utasít el valakit, hogy "Kopj le, dagadék!", az megérdemelné, hogy örökre férfi nélkül maradjon.

De majd mindjárt jön rockarc, és megdorgál minket, hogy miféle férfiak vagyunk mi.

2019. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!