Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya vagy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagy nagyon elhízott férfiak tényleg megijednek ha egy nagyon vonzó csinos lány nyit feléjük és próbálkozik irántuk?

Figyelt kérdés
Csomószor nyitnak újabbak a csinos nők a nagyon csúnya férfiak iránt azt látom, talán a sok csalódás miatt ki tudja.... Ilyenkor legtöbbször egy ilyen férfi nagyon megijed is szinte elrohan a nőtől. Miért van ez?
2019. febr. 16. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

"nyitnak újabbak a csinos nők a nagyon csúnya férfiak iránt"


elhízott férfiként ezt nem tudom megerősíteni

2019. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy csinos nő nagyon csúnya férfi felé nyit, akkor csak valami elvesztett fogadás állhat a dolog hátterében.
2019. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csúnya vagyok, de nem ijedős. Mindenesetre egyszer volt olyan, hogy konkrétan engem hívtak randira... Akkor is egy 14 éves kislány tette meg.
2019. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát kérdező nem tudom te hol élsz,de én magas vagyok és nem is nagyon elhízott, de van pár kiló rajtam azért, kék szem stb, még se jön a közelembe egy lány sem,nem,hogy szép de még a "csúnya" lányok sem! Valamit nagyon rosszul látsz szerintem! :)
2019. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már benne részem, iszonyúan jó érzés egyben és iszonyúan frusztráló, főleg ha szellemileg, erkölcsileg mindenhogy egy magasabb szintet képvisel, miért van ez? Kisebbségi komplexus, nagyon rossz azt érezni, hogy valakihez kevés vagy, hiába tetszel neki, tudod, hogy nem leszel neki olyan jó, mint amilyet érdemelne.
2019. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nagyon csúnya férfi vagyok és még nem próbálkozott nálam senki. De ha egy szép lány próbálkozna nálam, akkor tuti, hogy megijednék és valószínűleg próbálnám minnél hamarabb lerázni, mert amúgy sem lenne belőle semmi.
2019. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:

Ahogy egyre jobban fejlődik az "apu testem", a csajoknak is jobban bejövök.


Én nem szaladnék el :)

2019. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát... Nemtudom miért de én minden lánytól megijedek ha esetleg szórakozóhelyen valamit csinál esetleg hozzámér stb. Általában el is megyek gyorsan, úgyse tetszenék senkinek ezek meg csak még jobban tönkretennék azt az amugyis picinke önbecsülésemet. Általában szeretek egy kicsit egy lánnyal beszélgetni, majd egyre többet és többet beszélgetni, aztán itt szinte mindig leragadtam eddig, és barát voltam mindenkinél... (az a mindenki kb 3 darab) 21/f
2019. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem te álomvilágban élsz, még a jó pasiknál sem nagyon kezdeményeznek nemhogy a szép, de az átlagos lányok sem, nemhogy még a csúnya férfiaknál :D

szerintem a te kiszemelted rámozdult egy pasira, és most ezzel éled ki magad, hogy csúnya a pasi biztos. :D

2019. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!