Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lépjek tovább, vagy ez ferfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább, vagy ez ferfias?

Figyelt kérdés

Tegnap hagytam magam meggyözni egy pasi altal akivel masodszor talalkoztam hogy kielegitsem

Utólag ólcsónak éreztem magam es semmit nem jelent szamomra a kaland

Se a pasi nem lett több a szememben

Haragszom magamra amiert belementem

Ezt mondtam is neki es azt is h lépjen tovább

Amúgy semmi gond a pasival

Mi legyen?



2019. jún. 2. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A "meggyőzni" szóból azt feltételezem, hogy erőltette, ami nem férfias, hanem szánalmas, ha nem fogja fel elsőre a nemet. Ha nem így volt és valóban semmi gond a pasival, mint írod, akkor szerintem ez nem gáz,második randi ide vagy oda. Mi a férjemmel első találkozón szexeltünk,4 éve házasok vagyunk,nem érezzük olcsónak ettől magunkat. Ha nektek így volt jó, ne érezd hülyén magad miatta.
2019. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt jó
2019. jún. 2. 08:10
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen , eröltette , szavakkal ” rinyált ”
2019. jún. 2. 08:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagy, csak tudsz nemet mondani ha akarsz...
2019. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most hiaba duhöngök
2019. jún. 2. 08:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba volt.

De, van gond a pasival. Semmit nem akar tőled, nem randira hívott, hanem "kielegiteni", azt is gyozkodessel. Semmi onbecsulesed nincs? Ha élveztem volna, akkor ok, ha de így?

2019. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hiba volt . Tudom

Nem tudom kiradirozni

2019. jún. 2. 09:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerimted aki ilyet kér, az mennyire akar komoly kapcsolatot? Szerintem semennyire, sőt még önző is, mert viszonzás sem volt.

Jobb, ha tovább lépsz az ilyenen, és legközelebb elsőre pattintod az ilyen alakokat.

2019. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem is vartam hogy kelegitsen . Túllenni akartam
2019. jún. 2. 09:30
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Aligha fog valaha is szeretni. Önző, nekemista.

Ffi.

2019. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!