Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan furcsa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa, hogy a nők férfias férfiakkal szeretnének együtt lenni?

Figyelt kérdés
Mindig panaszkodnak a kövér vagy sikertelen életű férfiak. Bárhogy is nézzük egy jó kiállású férfire még ránézni is jobb. Főleg, ha még ért is valamihez annyira, hogy sikeres legyen benne. Persze lehet kedves egy férfi, nagyon aranyos is, de ez önmagában szerintem nagyon kevés. 28 éves nőként én nem tudok mit kezdeni olyan férfivel, akinek sem legalább hitelre vett lakása vagy egy autója sincsen. Bármilyen meglepő is, amit maga nem tudott megvenni az ember, azt ketten nem könnyebb lesz, csak nehezebb.
2019. ápr. 28. 08:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Tehát az a férfias, akinek van lakás a még autója. Ha esetleg milliónyi okból kifolyólag nincsen sok pénze, meg nem tud vezetni, akkor az már nem is férfi. De legalább őszinte, egyenes beszéd. Nem lennél jó politikus.
2019. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
"lakása meg autója"
2019. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%

Szóval az a férfias, akinek van lakóingatlana és egy kocsija. Azt ugye tudod, hogy ha neked van, akkor te is férfias vagy.

32/f

2019. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom te önállóan eltartasz egy lakást és egy autót. Gratulálok! Így tényleg megérdemled, hogy hozzád hasonló szinten álló férfival kezdj csak.


Egyébként az 1+1 az 2, és a 2 több, mint az 1. Tehát ketten igenis könnyebb fent tartani egy lakást, vagy autót.

2019. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
3-as, ez k..va jó volt!
2019. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
80%
Ezt egyébként én sem értem, hogy vajon miért nehezebb ketten. De megmondtam már itt, hogy előbb leszek atomfizikus, minthogy a nőket megértsem.
2019. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
4 : Ez azért nem így van, ketten nem lehet dupla annyit költeni ilyenre, mint egyedül. Van olyankor több másjellegű kiadás is.
2019. ápr. 28. 08:42
 8/48 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem fura.



Nekem az a fura, hogy a nők folyton panaszkodnak ezekre a “férfias férfiakra”, hogy csak szexre kellettek nekik, meg megcsalták őket, meg gyorsan lecserélték egy másik csajra őket.


Miért nem értik meg a nők, hogy a “férfias férfiak” kellenek minden nőnek, a többségük bármit be is vet, hogy megkapja, így aztán nem akarnak lehorgonyozni egy mellett.

2019. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
6 : Nem nehezebb, de nem arra kell számítani, hogy azért jó, mert akkor dupla annyi pénz lesz. Ez azért távolról sem így van.
2019. ápr. 28. 08:43
 10/48 anonim ***** válasza:
83%

Na ne mellébeszélj kérdező, hanem mesélj szépen, van e ingatlan és gépjármű a neveden.

32/f

2019. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!