Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért ítéli el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért ítéli el azokat a nőket, akiknek fontos a pénz, ha?

Figyelt kérdés
Ha ő maga is a saját legfontosabb tulajdonságai egyikének tartja, hogy sok pénze van? Itt is naponta olvasni, hogy mocskolják a nőket, szerintük mindegyiknek csak a pénz számít, meg a kocsi, meg a márkás ruhák. De azért azt természetesen hozzáfűzik, hogy egyébként nekik önálló vállalkozásuk, 7-8-10 számjegyű fizetésük, márkás ruháik, jó kocsijuk van. Ha valakinek ennyire egyértelműen fontos a pénz és a státusz, hogy a külsőségek tekintetében is az az elsődleges szempontja, hogy mindenki lássa, hogy neki mennyire jól megy és azt várja, hogy hasra essen előtte minden nő, amiért jól keres, az miért van meglepődve, ha pontosan emiatt esik hasra előtte egy nő?
2019. jún. 2. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
A fele ennek hazugság, ha tényleg ennyire jól menne nekik nem itt irogatnának elhiheted!
2019. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Én nem ítélem el őket. Szívesen megosztom velük a vagyonom egy részét.


A társkeresés lényegében üzlet. Én adok valamit, és ő is ad nekem valamit cserébe.


Szóval ez korrekt dolog.

2019. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokan ezzel kompenzálnak, mert nem elégedettek magukkal és görcsös megfelelési kényszerrel gyűjtik a címeket, rangokat,külsőségeket, hogy felszínes szemlélődő számára tökéletesnek tűnejenk, aztán csodálkoznak, hogy ebből max felszínes kapcsolatok jönnek össze, vagy még az se, mert kiderül,h valódi fedezet nincs is a csilivili látszat mögött.

Nekem van egy rakás pénzem, de én nem egy megfelelési kényszeres pedálgép vagyok, hanem egy elkényeztetett aranyifjú, aki beleszületett a jóba. Sosem vágytam szuper állásra,menő autóra meg márkás ruhákra, mert pontosan tudom, h a valóságban ezek szart sem számítanak. Én a magam feje után megyek, laza melókat csinálok, amikhez kedvem van,átlagos, kényelmes ruháim vannak, tömegközlekedéssel járok. Egyedül kajákra meg utazásokra költök úgy rendesen, mert az élmény meg élvezet. A szüleimtől függetlenítettem magam, már nem az ő pénzükből élek, hanem a saját keresetemből teljesen egyszerű módon még félre is tudok tenni és elégedett vagyok az életemmel. Én amúgy nem ítélek el senkit, mindenki úgy éli az életét,ahogy akarja, mindenestre nekem nincs szükségem felszínes kapcsolatokra, épp ezért tudatosan úgy is alakítom az életem, hogy ne az ilyeneket vonzzam be. 😎

2019. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én alapból a pénzhajhász embereket elítélem, nagyon távol áll tőlem ez az embertípus.

A magamutogatás, másokon taposás, sznobizmus, kivagyiság.

Valahol az ilyenek sérült emberek, nem egészséges életszemlélettel, esetek többségében gyerekkori problémákat kompenzálnak vele.

Vannak olyan ismerőseim, akik rengeteg pénzt keresnek, ők nem szórják el mindenféle szrra, magamutogatásra, hanem gyűjtögetnek, és ehhez képest szerények élnek tovább.

2019. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Általában nem az ilyen embereknek van baja az ilyen nőkkel.
2019. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert annyira féltik, ami az övék, hogy legszivesebben a szarukat is megennék.

Sóherok, kéne ám nő is, csak arra se kelljen költeni.

2019. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
0%

Szerény véleményem szerint ez a pénzhajhászás főképp nálunk, Magyarországon figyelhető meg. Szerencsém van hozzá, hogy több nemzetből is ismerek pár embert, és ahol nagyobb jólét van, ott az emberek kb. lexarják a pénzt. Itt 10 évvel ezelőtt, a világválságot nagyon megérezte az ország, a kormányaink is folyamatosan tesznek róla, hogy ne érezzük magunkat anyagi biztonságban, így valamelyest érthető, ha a nők az anyagi biztonságot keresik. Máshol, ahol az ország sosem volt az elszegényedés szélén (Hollandia, Dánia, Svédország, Svájc, satöbbi), ott nyilván nem érződik ennyire ennek a hatása, mert a jólét, a stabil megélhetés nem luxus, hanem alapvető dolog.


Másrészről, sok portugál embert ismerek, akik ugye hasonló helyzetben vannak pénzügyileg, mint mi, mégis boldogabbak. Ez meg a történelem során bekövetkezett dolgoknak tudható be (Magyarországot sokszor leigázták, így belénk ragadt genetikailag a búskomorság, Portugáliának viszont mindig sok gyarmata volt, ők voltak a "felsőbbrendűek).

2019. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem ítélem el őket ha saját maguk is meg tudjak keresni annyit amennyit amennyit el is költenek...


De az ha mindezekre nem képes hanem másra vár hogy tartsa el pedig itt van felnőtt szakmával/diplomával a kezében...


Na most aki tényleg tele van... biztos van ilyen is ezen az oldalon csak szegényke mindig az olyan nőket fogja ki akik nagyon lehúzzák... általában itt jon a képbe hogy olyan not kell választani aki meg él a saját lábán... az én barátnőm is ilyen... ja igen amugy a penz qurva fontos

Azon veszel ételt italt, abból fizeted a lakást, abból veszel tisztasági szereket, ruhákat, abból mentek el egy qurva randira vagy nyaralni szórakozni....


Szoval a véleményem nyilván senki sem akar ossze jönni egy életképtelen link alakkal! De van jo par no aki tényleg csak a pénzt nézi utána meg nem számit hogy öreg kövér sovány nem tudja megb..szni

Csak tartsa el... érted nem te is a különbséget?

2019. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2-es qurvára nem 😳😓😅. Egy párkapcsolat igaz lényegeben a kölcsönös adásáról szol de itt nem a vagyoni dolgokról van szo... ezért max igénytelen szexet kapsz... egy párkapcsolat az érzelmek adásáról és annak kapásarol kap kölcsönös bizalom, szeretet, tisztelet!

Meg arról hogy segítsünk mindig a másiknak ha valami problémája van, nem pedig hogy te adsz neki pénzt ő meg le fekszik vele ezt prostitúciónak nevezik

2019. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha fontos a penz a nő is előtudja maganak teremteni !

Egyenjoguság van.

Dolgozhatunk.

Mehetünk külföldre is munkát vállalni.

Es igy egyenjogú felként mehetünk bele egy kapcsolatba is !

Nem alárendeltkent, becsicskulni sem kell a ferfinak mert ha övé a pénz, övé a hatalom is !

Aki oda van a pénzért teremtse meg.

Tudom lepontoztok, de ettől még ez a véleményem !

2019. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!