Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk miért nem vonzóak a lányoknak?

Figyelt kérdés

Azok a fiúk akik normálisan viselkednek a lányokkal, szolidak. Tehát "jó fiúk" azok miért nem kellenek a lányoknak?

Én is ilyen vagyok és nem jön össze egy lánnyal sem semmi.

Munkatárs nőim is azt mondták egyszer hogy én nem olyan fiú vagyok aki csak úgy lefeküdne lányokkal. Pedig ez nem igaz, benne lennék kalandba, de egyből mindeki a jó fiút látja bennem. Ami amúgy nem lenne baj ha lenne barátnőm, de így nem jó.

Mirert nem vonzóak az ilyen fiúk?

Attól még én is szeretek szexelni, és az ágyban tudok vad is lenni:D

Ráadásul magas is vagyok ami elvileg vonzó, sportolok is.


2019. jún. 2. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy ilyen elcseszett világ... tudom jól miről beszélsz...


A lányok mentalitása a mai modern világban: "kell a jó?" - "Nem"

"Kell a rossz?" - "Kell hát"


Aztán meg nyavajognak hogy a pasijuk áverte őket, de annyi eszük nincs hogy felérjék ésszel, ha egy rendes fiút választottak volna, nem egy "menő diszkómajmot", akkor most nem szenvednének...


Ilyenek a nők, tisztelet a kivételnek, ami "fehér holló" kategória.

2019. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. De akkor legalább nem vagyok egyedül.

Majd valamikor megtalál mindket egy rendes lány :)

2019. jún. 2. 11:41
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
A “rendes” addig az még nincs önbizalma. Ha összejön ezeknek egy csak utána elbízzák magukat, és férgebbűl viselkednek mint a menő csávók.
2019. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
sajnos nem vagy egyedül... nekem közel 7 éve nincs senkim, ezokból kifolyólag...
2019. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3 as

szerintem ez nem így van, nekem volt már egy két alkalmim és nem lettem tőle menőbb ugyan olyan vagyok mint régebben. Aki ilyen típus az nem fog megváltozni.

2019. jún. 2. 11:48
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Azért mert a nők evolúciós okból, tudatosan vagy tudat alatt, a férfiasságot, az erőt keresik egy férfiben.

És egy visszahúzódó, szolíd fiú (látod, még magadat is fiúnak, nem pedig férfinek minősíted) nem ezt sugallja.

2019. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Unalmasnak tartanak.
2019. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, hány éves vagy?
2019. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem attól jófiú valaki, mert szolid és gátlásos.
2019. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Van az a fajta ember, aki azért csendes és szolid, mert semmi iránt nem érdeklődik, unalmas, egydimenziós és emiatt mások sem keresik a társaságát. Mindezek miatt frusztrált lesz, irigykedik a nála sikeresebbekre, önismeret hiányában elhiteti magával, hogy csak azért nem kell a nőknek/férfiaknak, mert túl kedves, túl rendes, mindnek csak a gazdag pasik/insta nők kellenek. Na rájuk általában az ellenkező nem sem kíváncsi, akár férfi, akár nő az illető.


És vannak azok az emberek, akik érdeklődőek, értelmesek, érdekesek és valóban rendes, normális emberek, egyszerűen csak visszahúzódóbbak, nem kedvelik a társaságot, elvannak egyedül vagy szűk társaságban is. Nekik maximum az okozhat nehézséget a társkeresésben, hogy nem nagyon járnak olyan helyekre, ahol tudnának ismerkedni, viszont ha megismernek valakit, az nem fogja azzal lekoptatni őket, hogy túl "jófiúk", aka unalmasak.

2019. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!