Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kell keresni azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi ember kérdése:

Hol kell keresni azoknak a fiatal lányoknak a társaságát, akik nem csupán vonzóak, szépek, csinosak, hanem intelligensek is, és nem két hónapra, hanem hét életre keresik az igazit?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Idén szereztem technikusi diplomát jó eredménnyel. A közeljövőben a főiskolát is szeretném megcélozni. Sajnos a mostani csajok döntő többségében rengeteget volt szerencsém csalódni legalábbis ott a középiskolában. Akikben tényleg ott van az érzés, azok nemcsak hogy nagyon kevesen vannak, de már megtalálták az igazit. Ha fognék magamnak gyorsan egy"átlagos csajt" legfeljebb bemagyarázni tudnám magamnak, hogy szerelmes vagyok belé, de boldoggá tenni - a legnagyobb erőlködés ellenére- sem tudnám. Maga a kapcsolat úgysem lenne túl hosszú életű. Tudom, európa szerte ez egy általános probléma, de légyszi segítsetek, hol kellene azokat a lányokat keresni, akik nem "olcsón kaphatóak", hanem igencsak megválogatják, kivel állnak szóba, de ha az illető megfelel a kritériumoknak, az hosszú idő után is ugyanúgy meg fog felelni?
2015. aug. 13. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit varsz a kozepiskolas csajoktol? Meg fiatalok.
2015. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miert akarod annyira elkotelezni magad? Keress olyat akivel jol erzed magad. Hamar el fog telni vele az ido. Eszre sem veszed, es evek telnek el.
2015. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!