Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van, akinek az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akinek az egész életkedvét az határozza meg, hogy tetszik-e a nőknek?

Figyelt kérdés

Nekem konkrétan ettől függ, hogy élvezem az életet vagy gyűlölöm az egész világot.

Amikor nem érzem magam jó pasinak és úgy érzem, elérhetetlen számomra, hogy szép barátnőm legyen, akkor semmihez nincs kedvem, nem érdekel semmi, létezni sem akarok. Mindenki idegesít, semmihez nincs türelmem, a legkisebb dolgon is teljesen felidegesítem magam.

Amikor meg úgy érzem, hogy tetszem a lányoknak, vagy volt valami sikerélményem, akkor meg mintha fekete-fehérből színessé válna a világ, egy rakás dologhoz van kedvem, mindenkivel barátságos és segítőkész vagyok.

Más is van, akire ez ekkora hatással van?


2019. jún. 4. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok vele. Ha jól sikerül egy randi, alakulóban van egy kapcsolat vagy ha pozitív visszajelzést kapok nagyon fel tud dobni az egész.

Viszont ha visszautasítást kapok vagy elutasítást egy randi után az össze tud törni nagyon.


Mondjuk egy ideje már beletörődtem és találtam más boldogságot az életemben. Edzek, zenélek és sokat vagyok baráti társaságban, akik szeretnek.

Nő az mindig is volt és lesz is, felesleges ezen izgulni.


F/23

2019. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem, már gyerekkorom óta több tudatossággal rendelkeztem, mint az átlag emberek, így soha nem a külvilágból eredeztettem a boldogságom, hanem önmagamból.
2019. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Wow hát te nagyon ügyes vagy
2019. jún. 4. 20:27
 4/18 anonim ***** válasza:
Na te legalább ertheted, hogy milyen egy luzer (átlag gyakoris sirankozo) élete aki soha nem érzi azt, hogy tetszene a nőknek :D
2019. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4, pontosan értem. Szerintem egy fiatal férfinál az élet élvezete és az, hogy az ember mennyire érzi magát elégnek a nőkhöz, teljesen elválaszthatatlan egymástól.
2019. jún. 4. 20:30
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Hasonlo nálam is... a barátnőm elott minden olyan szürke unalmas monoton kedvetlen volt.... üres volt... ha pl szórakozni indultam haverokkal akkor a 3-4 alkalom után meguntam és volt hogy párszor le is mondtam.... suliban sem éreztem nagy vagyat hogy jol tanuljak elég volt a kettes... pedig simán lehettem volna négyes-ötös... a sport is igy volt nem éreztem késztetést okot hogy csináljam....


Aztán jött o es teljesen megváltoztam 15 kilót le fogytam 4-et vissza vettem de az mar izom... rendszeresen járok sportolni jobban tanulok... van célom és élvezem az életet! Hihetetlen... pedig nem vagyok kapcsolat függő... mert sokszor szeretek egyedül lenni meg voltak randijaim előtte de azok is mind full unalmas monoton voltak...


Mondjunk en nem voltam agresszív inkabb érzelmileg 0!

2019. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem érdekel,teszek rá.Amíg léteznék fizetős nők...
2019. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na meg nagyon hideg! De pl most is az vagyok olyanokkal akiket nem bírok vagy nem ismerek...
2019. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Annyi, ha nem volt barátnőm, az élet sem érdekelt. Már mint munka, tanulás, pénz nem érdekelt. Volt barátnőm, akkor igen. Mikor lett komoly barátnő, akivel közös jövőt terveztünk, ismerősök ledöbbentek, mennyit változtam 2-3 hónap alatt. Akkor már láttam értelmét a tanulásnak, munkának.
2019. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ja, valahogy nem mindig őszinte a mosolyom, amikor egyfolytában a 70-80 éves nénik bókolnak, hogy milyen magas, szép szál legény vagyok, vagy a 14 alattiak. Korosztályom meg vákuumban van. 🙂 31F
2019. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!