Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok nem járok szórakozni, barátokbol sincs valami sok, ezért csak ez van jelenleg, ötlet?
2019. jún. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Internet, hobbicsoportok, tanfolyamok, rendezvények, akár menj egyedül valahova, próbálj ki új dolgokat, szervezett túrák.
2019. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kis eséllyel bárhol, de leginkább sehol, nekem ez a tapasztalatom sajnos. Persze válaszolgatnak, vannak érdeklődők de alapvetően furák. Majd meglátod és megérted. :D
2019. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a 2. Írta. Nekem a neten mind fogyatékosok jöttek eddig,meg a semmit nem akaró,"eljövök a randimra mert nincs hol elszarjam az időmet" kategória. Ha el is jön,vagy vissza is ír tuti másnap le vagy tiltva.
2019. jún. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom a megoldást..
2019. jún. 5. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Már énsem. En lassan elengedem ezt a netes,vakrandis szart,hónapok óta semmi pozitív,normális ember,pedig nem vagyok bányarém. Én most elkezdek eljárogatni,személyesen szerintem akkor is többre megyünk.. Gondold el,már ezt a több hetes/hónapos felesleges időelszarós chatelést megspóroljuk.
2019. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak itt a probléma hogy egyedül nem mozdulok ki. Pedig ez lenne a megoldás.
2019. jún. 5. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,de az a baj ha otthon ül az ember mégrosszabb,mert lemaradsz egy csomó lehetőségről. Én már úgy állok hozzá h elmegyek ha semmi nem lesz iszok 2 sört valami városi kocsmában aztán hazamegyek.
2019. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább sehol. :))
2019. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak ki kéne menni valahova.
2019. jún. 5. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Margitsziget,parkok stb de keszulj fel h lesz sokszor h nem mersz odamenni a csajhoz aki egyedul ucsorog,vagy elhajt es kb a 100. amelyik TALÁN befut ,de még mindig több értelme van mint a tinderes nyomorultakkal vesztegetninaz idődet.
2019. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!