Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lánnyal ismerkedni neten, aki szintén csak netes kapcsolatot keres. Nem csak szimplán barátság, hanem tabuk nélkül, nyitottan egymás felé?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék a kérdésben leírtak alapján, csak ezidáig a tapasztalatom az, hogy vagy chatsexnél kimerülnek a lányok, vagy unalmasan lehet velük csak csevegni.. Ennél szerintem többet is ellehetne képzelni, nyitott barátkozást például..

Köszönöm a válaszokat! :)



2019. febr. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem semmi jó tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban.
2019. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,elvileg itt is lehet ,en is szeretnék ilyen lànyt . 22f /somogy megye
2019. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja jól jönne az ingyen potya d..gás mi? Sajnos vannak ilyen buta rib...ok akik bevállalják, hogy ingyé is, beléjüküritsnek. Csak sokat kell próbálkozni. :)
2019. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel netes témakör, ezért nem freeLukat keresek.. :)
2019. febr. 20. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a netes kapcsolatnak is örülnék,sajnos még azok sem szoktak sikerülni. Ahogy írod unalmas vagyok,így sokszor már többet nem írnak a srácok, találkozás meg főleg nem lesz a dologból,pedig bármilyen témákban szívesen beszélgetnék, a chatsex nem izgat egyáltalán,de van aki szívesen csinálja, nekem olyan személytelen.
2019. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyitott barátkozás nálad mit jelent? Mindent megosztanátok egymással amit jónak látsz?
2019. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!