Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan nő aki nem szeret dolgozni az könnyen boldog lehet az életben mert biztos fog olyan balek férfit találni aki eltartja, viszont ha egy férfi utál dolgozni akkor éhen hal?

Figyelt kérdés
Most nem a luxusra gondolok hanem a minimális megélhetésre..
2019. jún. 6. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem aki önszántából eltart egy lusta embert, mindegy, hogy férfi vagy nő, az hülye. Az adóforintjainkon így is túl sokan élősködnek.
2019. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Neki sincs más dolga, mint keresni egy balekot, aki eltartja. Ha nő nem jut, kereshetsz férfit is. Ugyanazt kell érte csinálni.
2019. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Hány olyan nő van, aki éjjel-nappal dolgozik, otthon főz-mos-takarít, beviszi a kaját, kávét, sört a fotelben döglő proli férjének, egyedül neveli a gyerek(ek)et, tűri, hogy az agresszív, alkesz pasija verje és terrorizálja őt és a gyerekeit, még pénzt is ad neki piára, cigire, esetleg drogra, aztán két pofon között elrebegi, hogy "dehát még ő akarta jobban a gyereket, hátha megváltozik, én még mindig szeretem".
2019. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok, de évek óta nem találok ilyen balekot.Szóval, nincs olyan, hogy könnyebb helyzet.
2019. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Persze mert csak a nő találhat balek férfit mi?

Nő létemre én voltam a balek egy egy ideig mert hitegetett,hogy most ugyan kirúgták de keresgél folyton.

4 hónap utan kib @ sztam,mint macskát szarni.Tartsa el az anyja

2019. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlen nevezném baleknak az ilyen férfit. Ha nekem lenne barátnőm aki szeret engem, főzne rám és lehetne vele gyereket vállalni, boldognak érezném magam és szívesen dolgoznék a közös jövőnkért.


Amúgy meg férfiak is ki szokták csalni nők pénzét, illetve kitartottként tengődhetnek valaki mellett. De az is ugyanúgy kötelezettségekkel jár.

2019. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok pasit is eltartanak, mert kapcsolatfüggő a nő.
2019. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!