Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednek azok, akiknek 25 évesen már annyi nőről van tapasztalatuk?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet pár év alatt annyi tapasztalatot gyűjteni?
2019. jún. 7. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi?
2019. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akinek sok tapasztalata van? Nyilván rutinosan , tudják kb kinél mire számíthatnak.
2019. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 21 éves koromig szűz voltam, de nem a külsőm, hanem a rossz gyerekkoromból fakadó visszafogott és szorongó személyiségem miatt. Ezt azóta már nem teljesen, de nagyrészt kezeltem.


Miután elvesztettem a szüzességem, 2 év alatt kb 15 lánnyal voltam. Akkor úgymond pótoltam, azóta már voltak barátnőim is és átálltam egy jobb, évi átlag 2-3 lány szintre. Már nem csak szinte ezzel töltöm minden szabadidőm, ami jó.


Összesen 21 lánnyal voltam, +2, akik csak leszoptak.

Kb az egyharmadukat Tinderen ismertem meg, egyharmadukat egy hagyományos netes társkereső oldalon és egyharmadukat ismerősi körben.

Ide utóbbiba tartozott a suliból, a szomszédból, közös ismerős által bemutatott, buliban megismert lány is, ez nagyon változatos.


De a csajok kétharmadát ugye mondhatjuk a netről ismertem meg.

25/f

2019. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatalon élni kell,kocsmák discok koncertek....bulik összejövetelek. Valahol megismersz valakit aztán ő általa pár új embert akik közűl 1-2vel jobba leszel és általuk is megismersz embereket. Közben jönnek nők is. Pl nyaraltam falun nagyinál, szemben iskola fociztak a helyi srácok áthívtak,kiderűlt egyik srác unokatesóm osztálytársa,ez a srác volt az egyik helyi szépfiú elhívtak egyszer magukkal kocsikázni (környező faluk fiatal gyűjtő helyein szétnézni),aztán az említett srác legjobb barátjával bundáztam össze,vele sokat discoba jártunk,felszedett hol ő hol én csajokat akiknek voltak barátnőik....vagy srác a barátnőjét hozta akivel jött a barátnője....
2019. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!