Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha valakinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek nem jött még össze komoly kapcsolat akkor annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom hogy még sosem volt normális párkapcsolatom. Azok a lányok akikkel eddig próbálkoztam, nem illettünk össze, teljesen más természetűek voltunk. Sokszor úgy gondolom hogy az a baj velem, hogy nem annyira vágyom a társaságra, sokszor jól elvagyok egyedül is, és a legtöbb lány olyan hogy sokat szeret emberek között lenni, emiatt szerintem nem lenne jó a kapcsolat egy ilyen lánnyal. De attól még hogy nem vagyok társasági ember én is vágyom egy párra.

Neten sokat szoktam próbálkozni, de nagyon ritkán van olyan hogy vissza ír egy lány. Vagy ennyire nem jönnék be senkinek?:(

(egy huszon éves fiú)


2019. jún. 7. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban félelem.


Félelem a kudarctól, önmagunktól, a másiktól, hogy elutasítanak, az elutasítás érzése az a mitől általában az ember a legjobban fél. Félsz, hogy elcseszed, hogy nem olyan a másik mint amire te gondolsz, hogy megcsal, vagy félsz attól hogy erkölcsileg romlott, vagy túl nyitott, félelem a köbön.


Mi más?

2019. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általánosságban lehet, hogy valaki fél, de ahogy te is írtad, egyszerűenen nem találtál hozzádillőt. Nehéz megtalálni a jót, egy szar kapcsolatnak nincs sok értelme, főleg, ha látod előre. Azonban a ló túloldalára sem jó átesni.

A többség tényleg csak vagy béna, vagy pontosan tudja, mit akar, és joggal nem "ad alább", de azért a tapasztalatok sem ártanak.

Hogy a neten miért nem írnak vissza? Mert a netes társkeresés fos. :D Ott ugyanolyan nehéz, ha nem nehezebb, mint a való életben. Csak a külsőségekre megy, ami nem egyenlő az ember értékeivel, amik csak személyesen tudnak lejönni. Hajrá!!

2019. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az önismeret hiánya. Mást keresel, mint aki hozzád illő. Gyakori ez. Csak vannak kompromisszumkészebb emberek, illetve beletörődőek is. Nekem nincs elég ujjam, hogy megszámoljam hány barátnőm volt már eddig, vszont egy kezem is bőven elég ha arra vagyok kíváncsi, mennyi volt igazán hozzám illő. Viszont, hogy megtoljam a szekeredet. Nem feltétlen volt átfedés abban, hogy valaki hozzám illik és hogy valakit szeretek...
2019. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!