Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a férfiak sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a férfiak sokkal igénytelenebbek társkeresés terén mert nekik szinte csak annyi az elvárás hogy kedves aranyos és legalább átlagos vékony legyen a lány a nőknek meg sokkal több az elvárás a férfiak terén?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

A férfiaknál, az, hogy mennyit keres a nő, és mit dolgozik, az 100x kevesebbet számít mint fordítva.


A lényeg, hogy legyen egy normális munkája, ne egy k**úrva legyen. Sok nőnél gondot okoz ha teszem egy férfi árufeltöltő egy üzletben. Ez a férfiaknak abszolút nem okoz gondot.

2019. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Egyetemet végeztem engem baromira zavarna ha a nő árufeltöltő lenne, akkor most én emiatt nőies vagyok?
2019. jún. 10. 14:59
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

"mert nekik szinte csak annyi az elvárás hogy kedves aranyos és legalább átlagos vékony legyen a lány"


Nekem ilyen fiú nem kellene, akinek csak ennyi számít.

2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb férfiég annyi elvárast sem tid saját maga teljesíteni, mint amennyit ő elvár egy nőtől.
2019. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, vannak férfiak, akik magukhoz illő társat keresnek, és vannak, akiknek elég az, hogy lyuk legyen. Én azért nézem az anyagiakat is, mert hosszú távra tervezek, esetleg gyereket is, nélkülözni nem akarok, egy lusta embert eltartani nem fogok, és nem akarok nélkülözésbe gyereket vállalni. Nekem megvan a stabil jövedelmem, egy kis lakást is összehoztam 30 éves koromra, szóval nem valami készbe akarok beülni, de lejjebb adni sem fogok abból, amit egyedül már elértem. De az anyagi rész csak egy dolog, más közös pontok is fontosak.
2019. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, hogy mindig azt állítják, hogy a férfiaknak nem számít, mit dolgozik a nő és mennyit keres. De ha valaki feltesz egy kérdést, hogy igazságos-e a közös kassza együttélésnél, házasságnál, ha a nő kevesebbet keres, akkor mindig jönnek a válaszokkal, hogy lehúzod, kihasználod, élősködő. Meg ha nyaralni akar, vagy bármit venni, akkor keresse meg rá a pénzt. Szóval nem számít, mennyit keres a nő, de a sajátjukból ne kelljen rá költeni.
2019. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Vannak igénytelen férfiak, akiknek tényleg nem számít. Az ilyenek nem is találnak soha normális partnert. Egyébként az intelligenciával elég szorosan összefüggő dolog. Minél "értéktelenebb" vagy unintelligensebb valaki, annál kisebb elvárásai vannak a párjával szemben.

Én személy szerint egy férfit sem ismerek akinek elég, ha egy csaj kedves meg nem bányarém. Ezt mindenki nagyon nagyon kevésnek gondolja a környezetemben.

2019. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem igénytelenek, hanem nincs semmi realitásuk (legalábbis az ittenieket figyelembe véve, az életben nem tudom mi a helyzet, mert nem járok kb. sehova).


Ha valaki pl olyan tulajdonságokkal rendelkezik, hogy csúnya, elhízott(legalább 100 kiló felett van, persze a magasságot is figyelembe véve), legfeljebb minimálbérből él, mert másra nincs igénye, esetleg szűz is stb ezek a férfiak is top kategóriás nőket akarnak maguknak, mert az jár nekik. Ha meg a nő pl közli, hogy nem szeretetszolgálat, akkor meg elhordják mindenfélének.

2019. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem embere válogatja az igényszintet. Nem lehet általánosítani, főleg nem ilyen nagyra nyított ollóval, mint a nemek.

Sokkal inkább igaz, hogy a hasonló a hasonlónak örül. Illetve, hogy olykor a felek kiegészítik egymást.

2019. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Vannak ilyen férfiak is, meg vannak igényesebbek is. Mondjuk, férfiban találkoztam olyannal, akinek tényleg mindegy volt, csak találjon egy olyan hölgyet, aki kedves hozzá. Nőben tényleg nem találkoztam olyannal, akinek mindegy, csak férfi legyen.
2019. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!