Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs párod? TEGYÉL ÉRTE!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párod? TEGYÉL ÉRTE! Mégis mit?

Figyelt kérdés

Annyi észosztást olvasok már arról, hogyha valakinek nincs párkapcsolata, akkor TEGYEN ÉRTE.

Tényleg érdekelne, nem trollkodásból és nem is ellenségesdiből írtam ki a kédést. Pl férfioldalról érdekelne. Mert oké, az ember jól ápolt, kulturált, udvarias. Korrektül viselkedik. Jár emberek közé, ahol elvileg bármikor szóbaelegyedhet nőkkel. Akár társasági programok, akár szórakozóhleyek. Eddig stimmt. De ha ennek ellenére semmi, akkor még mit lehet "TENNI"?

Az ilyen Tinder és egyéb társkeresőktől a hideg ráz ki, régebben próbálkoztam, de ott is csak komolytalanok vannak.

Az érdekel és abban kérek mindenkit, hogy arra válaszoljatok, hogy mégis mit lehet tenni?



2019. jún. 10. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Erre olyan válaszok szoktak jönni, hogy "GYÚRJÁ VAZE!" vagy "VEGYÉ JÓÚ KOCSIT VAZE!" vagy "LEGYÉ HARSÁNY MINDENRE UGRÓ KEMÉNYGYEREK VAZE!"


De ezeket inkább ne tedd. Ha nincs szerencséd úgyis beszoptad, ha meg szerencséd lesz, akkor majdcsak összejössz valakivel.


Bár nem fix. hogy az olyan jó lesz. Mindenkinek megvannak a maga hibái, sokszor komoly hibái.

2019. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Milyen lányt szeretnél ?


Van rajtad plusz súly ? Akkor tudod hogy hasonlót kell keresned?

2019. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Egy bevált recept: Dőlj hátra karba tett kézzel, és élvezd a létet! 😁 Minek erőlködnél? 31F
2019. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az az első lépés, hogy elkezdesz rajta gondolkodni, hogy mi az, amitől szexuálisan is vonzó lehetsz a másik nem szemében. És messze nem a legnyilvánvalóbb dolgokra gondolok. Persze a sok idióta válaszoló, lásd, mint itt fölöttem, majd biztosan széttrollkodja azt, amit írtam, szóval a kérdés az, hogy érdekelnek-e a továbbiak, kedves kérdező, mert akkor folytatom.
2019. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudsz tenni, ha:

- vágysz párkapcsolatra

ÉS

- van is, akivel szeretnéd

ÉS

- elérhető, már jóban is lettél vele, de ennek ellenére nem jött össze.

Inenntől lehet agyat törni, hogy mit is lehet tenni.

2019. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"Diáklány támogatót keres."


Beírod és máris lesz nőd.

2019. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek ellenére sem tudsz mit tenni megérdemled a jól ismert balfék minősítést!
2019. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, 59%-os f?szfej, a balfék elnevezést te érdemled meg, nem a kérdező. Viszont én csak párbeszédes formában tudnék egy-két tippet adni a kérdezőnek, aki viszont jelenleg nincs itt.
2019. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Temetőbe ásó, bárhol máshol keresztkulcs.

32/f

2019. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenki idejét és energiáját köszönöm, aki szánt belőlük a kérdésem megválaszolására.


(Nyilván mindenkiből az jön ki, ami benne van)


Természetesen az építő jellegű, konstruktív és előre vivő hozzászólásokért hálás vagyok.


Ami a balfékséget illeti, ez egy jellegzetes címke, ítélkezés, ami szubjektív és nem egy rögzített standard. Node hadd kérdezzek vissza, ha valaki balfék,a ttól még élő ember és szeretne is tovább élni. Tehát önmagában egy ilyen degradáló címkétől nem lesz előrébb. Ha már valaki ekkora agytröszt, hogy balfékezni tud, akkor nyilván azt is tudja, és meg is osztja velünk, hogy valaki hogy NE legyen BALFÉK. Igaz?

2019. jún. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!