Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nincs párod, mert nem akarod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nincs párod, mert nem akarod eléggé"Hogy akarhatom ennél jobban?

Figyelt kérdés

Unokatestvéreim közül én vagyok csak egyedülálló és szeretnének kibarátnősìteni. Természetesen nekem is minden vágyam társat találni.

Szilveszteri bulin minimális alkohol után feljött a téma.

Tudni kell,hogy per pillanat a netes keresés a legjobb, de nem egyetlen alternatíva számomram

Az unokabátyám feleségével(ők parom.hu oldalon jöttek össze) viszonylag jó de őszinte barátságot ápolok. Őszinte=nem az a bólogatós,hanem kritikus.

Szociológiából diplomázott,nehéz sorsú emberekkel foglakozott gyes előtt.

Ő mondta:" Azért nem sikerül mert nem akarom eléggé. " Vele nem volt alkalmunk kivesézni a témát,de ti több nézőpont vagytok.

Ha napi szinten forgatok egy appot és egy ingyenes társkereső oldalt,heti szinten egy másikat.

Fizetni nem fizetek elő,de olyanon is regisztrálva vagyok. Ha kapnék üzenetet előfizetnék,hogy elolvashassam.

Az appon szinte minden szimpatikus, ép online tagnak írtam.

Levelezősön is a havi 7 levelet elhasználom.

Viszont" néma lánynak" mit írjak? Aki nem árúl el 2 szót se magáról.? Hiába erőltetem magam(akarom) nem jön csak az unalmas szöveg.

Nem akarom eléggé. Mert 4kor kelek délután ,este nem randizom hétköznap mert csak ásítoznék,nem lennék lehengerlő. Este 10kor már fekszek le.

+1kérdés. Minden szép lányra" uszítanak" magamat nem látom elég szépnek hozzájuk.

Minden sikeres nőre uszítanak,sajnos anyagi problémáim is vannak 1 évig még a "banknak dolgozok".

Szerintetek én vagyok önbizalom hiányos,vagy ők látnak bennem többet mint ami valós?



2019. jan. 2. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak ők látnak benned többet mint ami vesztesként valójában vagy.
2019. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Várjál, máshol meg azt mondják, hogy nem szabad erőltetni, majd akkor jön, ha nem számítasz rá. Például itt is sokszor. Felkavaró. Vannak emberek, akik különbözőt gondolnak, hát honnan tudjam, hogy melyikük Az Igazság Tudója? :(
2019. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Lol. Bármikor összekaparhatok valahol egy figurát aki felcsinál, el is vesz csicskának.....

Egy igazi társat találni, akivel összepasszolsz, boldog vagy, nem 2 perc.

2019. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
" Mert 4kor kelek délután ,este nem randizom hétköznap mert csak ásítoznék,nem lennék lehengerlő. Este 10kor már fekszek le." Akkor mikor dolgozol?
2019. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet az unokabátyád feleségével.


Számos olyan férfi/nő van, aki nem akar annyira kapcsolatot, mégis ragadnak rá más férfiak/nők, sokkalta több lehetőségük van kapcsolatot kialakítani, mint olyan valakinek, aki folyton ezen szenved és azon rágódik, hogy “mit rontott el”.

Az áldozathozatalaid és kínlódásaid helyett beszámolhattál volna akár arról is, hogy milyen embernek tartod magad, netán valami okból, valamely tulajdonságoddal taszítod az ellenkező nem tagjait úgy általánosságban.

2019. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kit érdekel, hogy kire uszítanak? Mi az, hogy uszítanak? Te választod meg a saját párod, akit magadhoz illőnek gondolsz, ez elég alap dolog.
2019. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!