Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokadik ismerkedésemet rontom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik ismerkedésemet rontom el ezzel, hogy tudnék kimászni ebből a gödörből?

Figyelt kérdés

Több férfi udvarolt nekem az elmúlt években. Van valami sérülésből eredő difim, mert mikor jönnek, és érdeklődnek, bókolnak, kérdezgetnek, - van amelyik hívott randira is, van, amelyik azt nem tette meg- de állandóan érzek egy falat magamban, ami visszapattintja a beszédüket, hogy ez nem is igaz. Biztos, hogy nem mondanak igazat, csak szórakozni akarnak velem, nem hiszem, hogy tetszem nekik. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy IGAZ, amit mondanak.


Két dologra tudok gondolni, egyik, hogy kamasz koromban a szintén kamasz bátyám minden nap a külsőmet ócsárolta. Tényleg minden nap. Cikizett.

Másik pedig, hogy volt egy nagy koppanásom középiskolában egy sráccal, aki nem akart felvállalni.


Mit tegyek? Jól gondolom, hogy valami sérülés ért, ez okozza, hogy nem fogadom az udvarálst, ők persze egy idő után feladják, és odébbállnak.

Ha randi volt, még utána is tartott, hogy nem hittem el, hogy igaz..


2019. jún. 10. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem ért téged semmi sérülés, csak bebeszéled magadnak.

Szimplán önbizalomhiányos vagy, utálod magad.

Az önbizalomhiány miatt képtelen vagy elhinni, hogy szerethető vagy.

Ha szeretnéd magad, akkor tudnád, hogy más is tud szeretni téged.

2019. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Ismerős az a része, hogy bántottak otthon, én is beszoptam, csak nekem még ennyi esélyem se lesz, neked legalább gyakorolni van lehetőséged és remélni, hogy rájössz a megoldásra.


Hajrá.

2019. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De attól vagyok önbizalomhiányos, amit írtam fentebb, nem? (tesóm, és a középiskolai srác, aki csak titokban akart velem csókolózni).


Vagy mitől van önbizalom hiányom?

2019. jún. 10. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy adsz a h..lye bátyjád és a h..lye kistini esetére. Agyilag még nem vagy kész egy kapcsolatra.

Zárd le a múltat és ne foglalkozz b..romságokkal.

2019. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Más tesók is piszkálják egymást, főleg idősebb a fiatalt, és egy diákszerelem sem olyan nagy dolog, hogy 10 évig ne tudj továbblépni.
2019. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Valami lelki probléma van emögött. Pszichológus helyreteszi.

Nem ciki elmenni hozzá, ha úgy érzed akkor meg ne mondd el senkinek, hogy odajársz.

Ez a magánügyed.


Nem kell a pasik minden szavát elhinni, én azt sem hiszem már el amit kérdez, némelyik fűt fát összehord, hogy lehazudja a bugyidat. Engem is piszkált bátyám, de semmi nyoma, engem is vertek át, de azon is túlléptem...nálad más lehet...valamiért tudat alatt nem akarsz senkit közel engedni.

2019. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, igen, mivel szenvedek ettől, ami megy a fejemben, én is gondoltam rá ma, hogy elmegyek most már ezzel pszichológushoz.
2019. jún. 10. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem jutsz el addig, hogy nyugodtan felépüljön a kapcsolat, talán tolakodásnak éled meg a bókokat így az elején. Lehet, hogy el sem juttok odáig, hogy bizalom legyen bennetek egymás felé, és meg tudj nyílni valakinek. Talán így hiteltelen is ahogy dicsérnek, mert még nincs meg a baráti oldott, nyugodt hangulat, ahol el is tudod hinni a másik véleményét, bókjait.
2019. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy idősebb nőt keress pszichológusnak, majd ő szépen megkeresi és megoldja a problémád...
2019. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Semmi baj, még remek apáca lehet belőled. :)
2019. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!