Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom egyik napról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyik napról a másikra 1 hete úgy megváltozott 2 év együttélés után, hogy azt mondja többet nem tud hozzám nyúlni. Ebből a gödörből van még ki út? Mi az, hogy valaki így kihűl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal nem tudom, hogy mi történt, de egyik napról a másikra 1 hete úgy megváltozott 2 év együttélés után, hogy azt mondja kihűlt, többet nem tud hozzám nyúlni, ismerkedjek és hamarosan elköltözik tőlünk. Azóta külön alszunk.

Ebből a gödörből van még ki út? Mi az, hogy valaki így kihűl?



2018. nov. 20. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy harmadik személy a dologban akiről eddig nem tudtál.
2018. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

"Párommal nem tudom, hogy mi történt, "


Látom, eléggé "értelmes és boldog, kiegyensúlyozott" kapcsolatotok lehet, ha f..ngod sincs, hogy mi történt a pároddal.

Olyan nincs, hogy valaki egyik pillanatról a másikra teljesen megváltozik. Annak voltak előjelei, csak sz..rtál rájuk, nem voltál hajlandó észre venni, ő meg lehet, hogy lusta volt közölni.


Mind a ketten hibásak vagytok, nem törődtetek a kapcsolattal, hogy az működjön. Tessék, íme a végeredménye a hanyagságotoknak.


Meghíztál talán? Házisárkány lettél? Érzelmileg a párod kiüresedett? Stresszes az élete? Érte valami trauma?


Együtt élsz valakivel, de azért rád nézve elég szégyen, ha még annyit se tudsz, hogy mi történik a pároddal, aki elméletben szeretsz.

2018. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hamar elszedték tőled .. Ha ezeket mondta már rég lelépek a helyedben . Ő lezárta , tedd meg te is , ne hozd magad szégyenbe.
2018. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Pasi vagy?


akkor a barátnődnek már rég megvan az új áldozata, de te még nem tudsz róla. Ha gerinces akkor elmondja, ha nem akkor csak simán elmegy vele és kész..


nő vagy?


neked is ugyanaz... ott a harmadik fél, de nem tudsz róla.. a pasi el fogja mondani mielőtt lelécel, bár kétlem, a kérdés alapján hogy nő lennél..

2018. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez sose egyik naprol a masikra tortenik. 100%, hogy mar erlelodott a dolog egy ideje, es nem tudta magat megjatszani tovabb.


Szerintem nem nagyon van kiut. Sajat tapasztalat, amikor bejelentettem, hogy valni akarok, akkor mar jo 1-2 eve agyaltam a dolgon, es eljutottam oda, hogy ennek total vege.


Annyit tehetsz, hogy idot es teret adsz neki. Nem hisztizel, hanem szepen hagyod, hogy elmenjen. Drama nelkul-mert azzal csak megerosited abban, hogy jol dontott.


Utana elkezdesz szepen magaddal foglalkozni, gym, fodrasz, uj ruhak, es torekszel arra, hogy mindenek ellenere jol erezd magad.


Ezzel ket dolgot ersz el. Egyreszt nem fogsz "bankodni" es jol fogsz kinezni, masreszt meg azt az uzenetet kuldod, hogy erett es felnott vagy.

Aztan lehet hogy leesik neki, hogy hibat kovetett el, es lehet, hogy visszajon egy ido utan.

De ha nem akkor se lesz gond, mert tul fogsz lepni rajta.


#a valaszom akkor ervenyes, ha no vagy

2018. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Voltak veszekedések, részéről düh kitörések is.

Sajnos közölni soha nem közölt szinte semmit.

Igen, érzelmileg a párom kiüresedett.

Munkája nincsen jelenleg.

2018. nov. 20. 21:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Én valójában azt sem értem, ha elakar hagyni, akkor miért nem megy? Abban mi a jó, ha itt kínoz? Vagy még nem biztos a döntésében? Én nő vagyok, Párom meg bizonytalan személy, de most már 1 hete kitart ez mellett. Ettől kezdtem megijedni. Egyik pillanatban velünk akar élni, másik pillanatban meg határozottan negálja és mind végig nem nyúl hozzám!!!
2018. nov. 20. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Tőletek? Valamelyikőtök szüleinél laktok, vagy hol? Mert ha így van és nem elgépelted, akkor örülj, hogy 2 évig kibírta így, mert én nem költöznék a párom szülőjéhez, semmilyen viszonynál sem.


Már az előttem levők leírták, hogy nagy eséllyel van valaki fix a képben. Vagy amit még hozzáteszek: valamiért kihűlt az ő részéről a dolog.

2018. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lett valakije...
2018. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha munkája sincs jelenleg, akkor nagy vásárt csinált a másik nő.
2018. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!