Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 feletti nőre tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 feletti nőre tényleg nem úgy néznek már a férfiak mint régebben? Várható egyfajta szerepcsere akkortájt?

Figyelt kérdés

Férfiként én már átéltem azt a borzalmat, amikor bekerültünk a tini kor második felébe, és a nők értéke felment a csillagos egekbe, én meg csak egy srác voltam a sok közül. Hirtelen egy átlagos lány is egy istennő lett, mert elkezdtek megjelenni a nőies formái és hirtelen boldog-boldogtalan elkezdett neki puncsolni, és tényleg mindenkinek kellett volna. A választéka gyakorlatilag végtelen volt férfiakból, ezért az egójuk is elszállt törvényszerűen. (De ez nem a nők hibája, hanem a sok kiéhezett, talpnyaló férfié!!)

Viszont a másik oldalról meg azt hallom, idősebb nőktől, akár rokonaimtól is, hogy abban a korban meg már sokkal több nő marad egyedül és hogy rengeteg 30-as és afölötti egyedülálló nő van a munkahelyén is, akiknek már szinte bárki jó lenne csak férfi legyen. Akár egy 50 éves is.

Ez mennyire igaz, mennyire fedi a valóságot? Elképzelhető, hogy 30 fölött végre felcserélődnek a szerepek, és a férfi lesz a főnyeremény akikért (ha nem is minőségi nők), de a nők versenyeznek, és nem pedig fordítva?


2019. jún. 11. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy versenyeznek. Max bosszankodnak, ha nem megy minden úgy, mint a húszas éveikben. Ne felejtsd el, hogy az a 10-15 év személyiséget is képez.

32/f

2019. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
A férfi 30 fölött akkor lesz főnyeremény, ha gazdag. Máskülönben csak rosszabb leszel, mint fiatalon voltál. Ne azzal próbáld vigasztalni magad, hogy egyszer a nők is lesznek öregek :D
2019. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

A 30 az még kevés, 40-ig még átlagban nincs baj a nők külsejével.

Bár aki már 30 évesen is olyan mint a nagymamám, 40-re már ijesztgetni lehet vele az ovisokat.

2019. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Van már többszáz ilyen kérdés. Igen, 30 éves korod fölött sorba fognak állni érted a csinos, feszes testű nők.


(Hiába írom le a saját tapasztalatomat, az úgyis hazugság: 20-as éveim elején borszasztóan nehéz volt NORMÁLIS párkapcsolatot kialakítani, a korombeli fiúk érdekeltek, akik még komolytalanok voltak, nem akartak elköteleződni, csak dugni. 30 körül sokkal könnyebb volt normális férfiakkal ismerkedni, akik már tudták mit akarnak, és maguk is normális, komoly kapcsolatra vágytak. 33 éves voltam, mikor megismertem a férjemet. Gondolom akkor már nem voltam a szexpiaci értékem csúcsán, de mivel sosem jártam a szexpiacon, ezért nem érdekelt, hogy csak 20 vagy 400 pasi akar-e megdugni, mert engem csak EGY érdekelt.)

2019. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy jó nekik bárki 30 évesen, pont az ilyen nők várnak el saját házat, kocsit, külföldi utazásokat és persze mindezek mellé az egyedülálló jóképű tulajdonost aki komoly kapcsolatot keres.


Olvass el néhány profilt a neten.


Persze mint mindig, mély tisztelet a kivételnek akik nem ilyen felszínesek.

2019. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha 38 éves korodig ezt mindennap megkérdezed, megjelenik a rézphaszú bagoly, és kapsz tőle báli ruhát meg üvegcipőt.
2019. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekel úgymond a "piaci értékem". Nem várom el, hogy sorban álljanak értem, nekem csak 1 kell, de az jó legyen. Ja, és nem "bárki".
2019. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

30 éves pasinak már nyújtani kell valamit az anyagiak téren.

Ha valaki, anyunal lakik a kisszobaban, havi 150 - el, annak inkább lemegy az értéke.

2019. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

A 30+, szingli nők a környezetemben 2 csoportba oszthatók. Az egyik az elváltaké, akik már régen nem várják a herceget fehér lovon. Élvezik az életet, van saját házuk, gyerekük is. Tehát, minden ami a magánéletben kellett nekik, kivéve a társat. A férfiakkal meg addig vannak, amíg rájuk nem unnak.

A másik csoport a gyerekteleneké. Ők azok, akik túl sok időt pazaroltak semmirekellő pasikra. Na, ők tényleg paráznak sokszor, de nem férjet keresnek már, hanem elsősorban apát. Általában ezek a nők is elég tapasztaltak már ahhoz, hogy a számukra nem megfelelő faszikat kiszelektálják, és meg is teszik, mert már nem érnek rá.

Szóval, ne reménykedj. Az az idő, amit te vársz, nem fog eljönni.

2019. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A piac nem így működik, hogy egy adott korcsoportban a gazdag férfiaknak felmegy az értéke a szegénynek meg lemegy. Az egymással kapcsolatban lévő termékek értéke együtt mozog a piacon. Úgy ahogy az ingatlanokra is megnőtt a kereslet, és épülnek új építésűek, attól még a használt lakások ára nem ment le, hanem éppen hogy az is felment. Ha egy boltban eddig csak olcsó csokit árultak, de megnő a csokira a kereslet és megjelenik a piacon egy újfajta drága csoki, akkor a hagyományos csokinak nem megy le az ára, hanem éppen hogy felmegy az is.

Tehát bizony az anyjával élő, 150 ezres 30-as férfiaknak is felmegy az értéke, annak ellenére, hogy egyértelműen a gazdagok fognak előbb elkelni. De az értékük együtt emelkedik vagy csökken. Ez piacgazdaság.

2019. jún. 11. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!