Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy egy nagy szerelmi csalódás, csapás után egyfajta védekezőmechanizmusként, egy ártatlan fiún toroltátok meg?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Én folyamatosan olyan nőkbe futok bele akik rajtam verik le sérelmeiket!😂

Elég unalmas már.

2019. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt.Nem szándékom megbántani senkit, viszont a sok csalódás után felületesebbek lettek az érzéseim.Nem hiszek már szerelemben, nem is vágyom rá, elég ha csak van valaki, aki mellett jól érzem magam és ennyi.
2019. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Őszintén: Szerinted hányan fognak ilyet bevallani, amikor a negatívumokról szóló kérdésekre érkezett válaszok mind önfényezésből állnak?

Találkoztam már több ilyen lánnyal is. Szerencsére aki nálam próbálkozott, olyan csak 1 volt.

2019. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt igen, aztán osszekaptam magam.
2019. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt beleszámítod, hogy mindegyik rossz végű kapcsolat lezárása után inkább évekig egyedül voltam és minden ismerkedési próbálkozást zsigerből elutasítottam kivétel nélkül minden férfitől, akkor igen, egyén esetben nem. Sose hittem abban, hogy az exek bűnei miatt az új párkapcsolatot kellene büntetni, szerintem addig ne kezdjen az ember újra ismerkedni, amíg nem dolgozta fel maradéktalanul az előzőt, kész és pont. Én is megtapasztaltam a saját bőrömön, milyen érzés, ha ezt teszi veled valaki, már csak ezért sem lennék hajlandó eddig süllyedni.
2019. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudom de lehet ilyesmi áll a háttérben.

Normális ismerkedős levél elküldése után, 2 alkalommal leoltottak társkeresőn, mert biztos nőcsábász vagyok és biztos hogy azt akarom csak... Holott abszolut nincs így..

2019. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!