Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként összejönnétek olyan férfival, aki nálatok sokkal jobb anyagi helyzetben van?

Figyelt kérdés

+kérdés: Egy ilyen kapcsolatban milyen motiváció van egyéni célok megvalósítására?


Van saját lakásom, most szeretnék kocsit venni végre, rengeteg célom van. Előléptetés, nagyobb ház, több utazás, stb. Büszke vagyok magamra, hogy mindent sikerült eddig egyedül elérnem, és haladok a kis életemmel. Korábban mindig olyan párkapcsolataim voltak, ahol a másiknak imponált az, hogy már van lakásom, nem kell albérletre költeni. Na, most megismerkedtem valakivel, aki már most olyan színvonalon él, ami nekem még az álmaim közt se szerepel. Legutóbb hazahozott egy olyan autóval, ami többet ér, mint a kislakásom....és a büszkeség/öröm helyett az önbecsülésem kezdett mélyrepülésbe. Eddig nagyon jól kijövünk minden téren, de ezek az anyagi különbségek nagyon elbizonytalanítottak. Hirtelen értelmüket vesztenék az életcéljaim. A boldogság, hogy sikerült venni egy szép kanapét vagy sikerült találni egy olcsó repülőjegyet. Igazából szeretem az életem, és ezt a mindennapi kis lépcsőnkénti előrehaladást, csak egy társ hiányzik nagyon. Így viszont egy kész életet kapnék, ahol a kis használt álom Mazdám szinte már nevetség tárgyát képezné. Volt valaki így? Megbánta? Hű maradt önmagához?



2019. jún. 12. 02:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Ez most komoly kérdés? Nem ismered a saját nemedet, vagy mi?
2019. jún. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Oké, kérdező, te is tudod, hogy ez a társ nem az a társ, akire te vágysz. Egyéb kérdés?

Én kihátrálnék ebből a helyedben. Egy másik nő (ez a gyökér első válaszolónak is szól).

2019. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Miért kéne kihátrálni,ha amúgy szeretitek égymast?! Attól hogy neki jobb anyagi helyzete van, még ugyanúgy lehetnek közös celjaitok,almaitok. Normál esetben nem minden a pénzről szól.
2019. jún. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
A nők jelentős része csak olyan férfival jön össze.
2019. jún. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg hozzád hasonló kisebbrendűségi komplexussal rendelkező ember van. Ahelyett, hogy örülnél, hogy minden happy, találtál párt, erre azzal foglalkozol, hogy ő többet keres és ez sérti az egódat.

Rettentően agyilag éretlen vagy.


Kérdésre a válasz: Igen, összejönnék, ha az elvárásaimnak megfelel. És mivel nálam nincs előrelépési lehetőség, nem tudok többet keresni a minimálbértől (köszönet érte a politikusoknak) mert kulturális közalkalmazott vagyok, ezért anyagi téren oltári nagy motivációm nincs, félreteszek amennyit tudok és kész. Abból gazdálkodom, amim van.

Ha így összejön velem egy gazdag srác, akkor nyilván mindennel tisztában van.

2019. jún. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Férfi vagy? Úgy sejtem igen, de akkor miért írod hogy "nőként összejönnétek e"? É nőként összejönnék, de mivel nő vagyok, másként nem is lehetne.

Tisztáznád hogy ki van kivel?

2019. jún. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt mekkora tuskók egyesek... az is baj, ha aranyásó valaki, és az is baj, ha nem...

Még nem voltam a helyedben kérdező, így elég nehéz... Viszont azt tudom mondani, hogy próbáld "lecsupaszítva" nézni az embert. Ha ez megvan, akkor utána magadat kell kicsit kritikus szemmel nézned olyan szinten, hogy mélyre kell ásnod: "Miért van ez így? Miért zavar?" Lehet, hogy vlmi negatív érzet társul hozzá... Pl. függési viszony, vagy az, hogy mások goldiggernek néznek... Mélyen magadba kell nézned.

2019. jún. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és értem miről beszélsz. Én sem akarnék a párom mellett a kis csóró lenni. Voltak tehetősebb barátaim, most is az van... de túllépek rajta. Őt szeretem, nem kamuzok az anyagi helyzetemről, tudja, hogy mim van mim nincs és, ha ő így elfogad akkor ezen nincs mit túlgondolni. De ha egyszer is szóvá tenné, hogy neked még "ez vagy azod" sincs, azt nem tenné zsebre. :-) Ami tőlem telik azt megteszem.
2019. jún. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Ti nők csak ilyen férfival vagytok hajlandók összejönni.
2019. jún. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha minden más klappol akkor igen.

De a különböző anyagi helyzetű emberek sokszor más világban élnek, szóval erre kicsi az esély.

2019. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!