Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy csak férfi nem írhat nőre facebookon ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
több nőre is rá írtam,letiltottak,stb,de amikor egyszer és utoljára bejelölt egy lány facebookon visszajelöltem,majd amikor rám írt normálisan válszoltam,a nők mért gör.ények?
2019. jún. 12. 13:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem görénység ha nem érdekled őket,es nem akarnak nyitni feléd. Azt csinálnak az életükkel amit akarnak.

Inkább az görénység hogy szó szerint elvárod, hogy elérhetőek legyenek számodra.

2019. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%

Mert a legtöbb el van kattanva magától a nagy semmire, holott harminc évesen feltudnak mutatni egy ruhatárat és egy kutyát, vagy egy macskát és erre verdesik magukat. Az a legjobb, hogy van olyan mikor élőben ismered, majd ráírsz, mert kérdezett valamit élőben, de akkor nem tudtál neki válaszolni, de erre az már "zaklatás" nála ha folytatod az élő beszélgetést FB-n.


Röviden: valamilyen hihetetlen mód el van ba*zva a női társadalom gondolkodás módja manapság.

2019. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
ja,tehát akkor lehet facén ismerkedni,ha jóképű vagy....oké
2019. jún. 12. 13:17
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy nem szabad vadidegen nőkre ráírnod, de azt nem szabad elvárnod, hogy ezt bárki értékelje. Vannak, akik hajlandóak így ismerkedni, de vannak, akik nem és mindkettő rendben van. Mondjuk nem értek egyet az instant letiltással, egy normális üzenetet azért írhatna, hogy nem nyitott, de ha ezek után is írkálsz akkor a tiltás is jogos. Miért is lenne kötelező mindenkinek nyitottnak lennie az ismerkedésre veled? Milyen jogon várod el?
2019. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyunk görények, de már baromira unjuk az ilyen "szia mizu teccesz baratod van hol lakol?" típusú üzeneteket. Akik már annyira sikertelenek, hogy facebookon kell zaklatniuk ugyan azzal a sablon szöveggel a nőket azokra nem lehet mit mondani. A 80%-uk három szót nem tud leírni helyesen, semmi kreativitás, semmi érdekes nincs bennük. Egyszerűen csak az értékes emberek nem így fognak ismerkedni.

Baromi zavaró dolog, tök ismeretlenek ne zaklassanak már. Főleg mert arra nem hajlandóak, hogy egyáltalán megnyissák az adatlapom és lássák, hogy baromira nem akarok ismerkedni mert van párom.

Még mindig könnyebben tolerálnám ezt, hogyha lehetne velük értelmesen beszélgetni. Kb 2 féle verzió van. Az egyik amikor nem is ismerkedni akar, csak zaklatni. De nem tud értelmesebb kérdéseket feltenni, mint hogy "Micsi?" "Mizu?" "Hol lax?" (ez is kint van az adatlapomon). Egyszerűen nem akarok és nem is tudok ilyen fölösleges beszélgetésekbe belemenni.

A másik verzió meg amikor van ismerkedési szándék, de próbálkozni már lusták. Tehát ez a tipikus "szia tecessz jarunk?" vagy "van kedved ismerkedni?" Nem, nincs kedvem ismerkedni, most ezen kívül mit mondjak? Mégis mit lehet mondani egy olyan pasira, akiről azt se tudod, hogy kicsoda, nem is ismer de azzal nyit, hogy járni akar veled? Konkrétan bárki megfelel neki, ez pedig undorító.

Egy pozitív példát nem tudok mondani ennyi év után sem amikor egy normális ember keresett meg normális kommunikációs képességekkel facebookon. Egyszerűen aki nem selejtes az nem így ismerkedik.

2019. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem azt várom el,de akkor írja le hogy ismerkednék de nem veled mert nem vagy jóképű magas roma ecsethajú
2019. jún. 12. 13:20
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk görények, de már baromira unjuk az ilyen "szia mizu teccesz baratod van hol lakol?" típusú üzeneteket. Akik már annyira sikertelenek, hogy facebookon kell zaklatniuk ugyan azzal a sablon szöveggel a nőket azokra nem lehet mit mondani. A 80%-uk három szót nem tud leírni helyesen, semmi kreativitás, semmi érdekes nincs bennük. Egyszerűen csak az értékes emberek nem így fognak ismerkedni.


Baromi zavaró dolog, tök ismeretlenek ne zaklassanak már. Főleg mert arra nem hajlandóak, hogy egyáltalán megnyissák az adatlapom és lássák, hogy baromira nem akarok ismerkedni mert van párom.


Még mindig könnyebben tolerálnám ezt, hogyha lehetne velük értelmesen beszélgetni. Kb 2 féle verzió van. Az egyik amikor nem is ismerkedni akar, csak zaklatni. De nem tud értelmesebb kérdéseket feltenni, mint hogy "Micsi?" "Mizu?" "Hol lax?" (ez is kint van az adatlapomon). Egyszerűen nem akarok és nem is tudok ilyen fölösleges beszélgetésekbe belemenni.


A másik verzió meg amikor van ismerkedési szándék, de próbálkozni már lusták. Tehát ez a tipikus "szia tecessz jarunk?" vagy "van kedved ismerkedni?" Nem, nincs kedvem ismerkedni, most ezen kívül mit mondjak? Mégis mit lehet mondani egy olyan pasira, akiről azt se tudod, hogy kicsoda, nem is ismer de azzal nyit, hogy járni akar veled? Konkrétan bárki megfelel neki, ez pedig undorító.


Egy pozitív példát nem tudok mondani ennyi év után sem amikor egy normális ember keresett meg normális kommunikációs képességekkel facebookon. Egyszerűen aki nem selejtes az nem így ismerkedik.



te érted amit írok?rám írt egy lány,abi ismer,közbe két szót nem váltottunk,de válaszoltam neki,sőt találkoztunk,ahol nem tudtam mit mondani, a földet néztem,öszejött mással ezért,most nincs barátja 3 év után rá írtam,velem ellentétben ő nem válaszol.....

2019. jún. 12. 13:23
 8/28 A kérdező kommentje:
le írom még 1-szer,ha egy férfi ír nőre facebookon az gáz,selejtes,ha egy nő véletlenül rá ír egy férfira,akkor nincs semmi, a nők megtehetik
2019. jún. 12. 13:24
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Én se szoktam válaszolni és nekem sem szoktak mindig, legyen szó új vagy akár régi ismerősről. Az ember, ha elfoglalt akkor bizony meg kell hozznia ilyen "áldozatot". Rengeteg emberrel beszélek nap, mint nap. Újakkal, régiekkel, barátilag, munka kapcsán, vagy csak heccből. Előfordul, hogy valakire nincs időm. és ilyenkor nem válaszolok. Az is lehet, hogy soha többet, mert elfelejtem. Nem egy ilyen van. Millió plusz egy embert nem hívok vissza telefonon sem, nem válaszolok minden sms-re és a messenger-en sem.. dehogy válaszolok. Nincs sem időm, sem affinitásom rá. Ha valaki ismerkedési szándékkal ír rám... és abszolút nem vagyok rá vevő... akkor még csak arra sem veszem általában a fáradtságot hogy reagáljak. Nem bunkóság, pusztán időhiány. Nyilván ha éppp huzamosan unatkoznék, akkor nem így lenne.
2019. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretem ha facén írnak rám,mert az nem társkereső.Ráadasúl sokaknál le van tiltva,hogy láthassák idegenek a profilt. Pl nálam is. És szerintem nem hiába.
2019. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!