Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, nem féltek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nem féltek, hogy a puák elcsábítanak titeket a félelmetes pua-tudományukkal? :D

Figyelt kérdés

Csak most láttam ezt a videót, komolyan beparáztam, hogy ezek a klottgatyás, flanelinges, kopaszodó pua-mesterek majd jól lecsapják a többi férfi kezéről az összes nőt :D

https://www.youtube.com/watch?v=EEPVoIWJj7s



2019. jún. 12. 13:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Puzsér szerint pszichopatákat nevelnek, de ezek a tanoncok még pszichónak is túl lagymatagok.

Sőt, még táncolni is megtanulnak! :D

2019. jún. 12. 14:43
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Valószínű azért paráztál be, mert még az ő szintjüket sem éred el. Fejleszd magad minden téren és akkor nem lesz félnivalód.
2019. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos én még messze vagyok ettől a macsóság-szinttől. Pl. még sosem bámultam percekig egy megfizetett hostess csaj szemébe. Ez mindenképpen hátrány a puákkal szemben, akik viszont percekig bámulnak az ezért fizetett csajok szemébe, és ettől alfamacsók lesznek.

Elgondolkodtam, hogy az összes nőismerősömnek bekötöm a szemét, mert ha meglátnak egy táncoló, kurjongató puát, nem tudnak ellenállni a szuper kántálós technikájának :D

2019. jún. 12. 15:12
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

wow...

ez a legszomorúbb dolog amit életemben láttam.

2019. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy csapat férfi ölelgeti egymást és fel-le ugrálnak egy teremben XD

Ez a csajozás melyik fázisa?

Legalább a szervezők hülyére keresik magukat.

2019. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez NAGYON lehangoló volt.Miért nem mennek inkább virágkötő tanfolyamra,vagy valami.Annak több értelme lenne...
2019. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hogy ez milyen idétlen....


44/N

2019. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De, egyenesen rettegek tőlük! Mindig óvatosan jarok az emberek között, nehogy kinézzen magának egy, és a karomat megrángatva erőszakosan a szemembe nézzen, egy pillantással letörje a női büszkeségemet, és 3 perc múlva arra eszméljek hogy a Meki mellékhelyiségében cumizom az alfahímet.
2019. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!