Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, nem féltek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nem féltek, hogy a puák elcsábítanak titeket a félelmetes pua-tudományukkal? :D

Figyelt kérdés

Csak most láttam ezt a videót, komolyan beparáztam, hogy ezek a klottgatyás, flanelinges, kopaszodó pua-mesterek majd jól lecsapják a többi férfi kezéről az összes nőt :D

https://www.youtube.com/watch?v=EEPVoIWJj7s



2019. jún. 12. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megrendezett az egész...
2019. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

De, én annyira félek, hogy már ki sem merek mozdulni otthonról, nehogy véletlenül beleessek egy pua hálójába. Már az erényövön is gondolkodtam, aminek a kulcsa természetesen a páromnál lenne folyamatosan, de ugye még akkor is ott van a szám...

Ez van, előbb-utóbb mindannyian a puák játékszerei leszünk, mert ekkora férfi-vonzerőnek lehetetlen ellenállni.

2019. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gyenge!!!

Még jó hogy lassan 2 éve nem nézek tvt, még ki is húztam...

2019. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem egyszer próbálkoztak már, de annyira átlátszó és szánalmas ez a játszmázás, hogy nem igazán értem, hogyan tud ennek bárki is bedőlni. :D Mondjuk nem is 90 alatti az IQ-m, tény..
2019. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől félek, tőlük mondjuk pont nem. XD
2019. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora lúzer edző!

Szét tárt tenyérrel, testtől távoltartott "béka" kéztartással fekvőtámasz...

Gratulálok annak aki megeszi.

Az kevés ha valakinek van önbizalma mint az edzőnek, azonban nem árt teljesíteni is ha odajut... :D

2019. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Most láttam először igazi puákat, de pont ilyennek képzeltem őket :D Elég szomorú, hogy egyébként ránézésre tök átlagos férfiak, normális személyiséggel simán találhatnának párt, de a normális nők pont abban a pillanatban fogják befejezni velük az ismerkedést, amint belekezdenének az önbizalom leépítésbe, játszmázgatásba vagy egyéb pua hülyeségekbe.
2019. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Puzsér nagyon jól kifejti a vélemyényét erről:

https://www.youtube.com/watch?v=GoRN2ZAKDTf

:D

2019. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Rossz link, itt az eredeti:

https://www.youtube.com/watch?v=GoRN2ZAKDTs

2019. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Wtf 😅😅😏😂😂😂 ez komoly :D de legalább valaki tesz is erte hogy ne maradjon örökre lúzer ahelyett hogy egésznap itt gyakorin nyafog :/
2019. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!